Odpowiedz na: Eksperyment: "pseudonim luzne gatki"

Forum Off-topic Luźne gadki ;-) Eksperyment: "pseudonim luzne gatki" Odpowiedz na: Eksperyment: "pseudonim luzne gatki"

Anonim
  • 112 postów.

Moj Panie, moj zbawco (pieknYs Ty!!!!) mozesz zmienic temat topicu na bardziej zrozumialy skoro nastepuje zmiana koncepcji ?

celowo mysle ze warto zostawic to w calosci, bo to tez daje do myslenia.

Powiem Wam jeszcze ze ja naprawde jestem up;arty, i weryfikacja pewnych rzeczy czasami wiaze sie ogromnymi problemamii, i wielu doswiadczen, nie umiemy albo nie mamy srodkow czy mozliwosci zrobic. Zrodla ktore jak dotychczas mi w 100% sie sprawdzaja i obnazaja kujriozum twierdzen tzw „autorytetow”

osoby ktore biegble posluguja sie w dziedzinie chemii np,ich badania sa niewielkie, wyniki przedtawiaja z wlasna twarza, jasno mowiac na czym poegaluy czynnosci dlacz ego taki sposob wybrano.mnie sie to sprawdza zawszei okazuje sie wtedy ze tzw wiedza to tylko dogmaty tych wielkich, bo oprocz slowa nic nie dostaniesz. wyniki ?smieszne !!!!wiec wielurzeczy tak naprawde nie trzeba udowadniac, wystarczy poprossic o inne orawdopodobne chociaz wyjasnienie.no i obronic je 🙂 Oni prawie zawsze nie maja nic 🙂