Odpowiedz na: Eksperyment: "pseudonim luzne gatki"

Forum Off-topic Luźne gadki ;-) Eksperyment: "pseudonim luzne gatki" Odpowiedz na: Eksperyment: "pseudonim luzne gatki"

Anonim
  • 112 postów.

PS.temat w lekarzami krazy w okolo kalciferoolu i albo nie widza albo non stop celowo w blad wprowadzaja jeden z portali z ktorego korzystam wqyglada tak:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed

na gorze macie resources.

powiazanych z tematem tzw vitaminy d3 jest tutaj 25000 artykulow.no i powiem Wam ze ja mam trudnosc ze zrozumieniem odpowiednim tutaj angielskiego, najczesciej wlasnie we wnioskach.

najczescie jesty tak ze jak juz rozjebe sobvie leb  i ppjme jakis proces  i ine wplywajace na niegto siew okazuje ze to sie da wyjasnmioc w dosterpnmy sposob jednym  zdaniem pacjentowi dla ciekawostki na forum polskich lekarzy i studentow medycyny, poziom merytoryczne jest taki ze serio ale na GOLu lpmentarze pod grami potrafia zrobic wrazenie w porownaniu z tym. Jak jutro siue zbiore to Wam opisze ten ze tak powiem freagment, co sie z tym wioazalo zebym mogl miec pewnosc ze nie powtarzam gkupot ktore mi ktos powiedzial, tylko ze to sa fakty. gdyby choroba ie pchala mnie w strone urwiska tak mocno to by mi sie nie chcialo w tej materi – fizjologia glownie (inaczej chemia) natomiastobnazenie ich ign oranctwa nie zmienia nic boalbo rezygnuyja, albo slysze ze albo robie tak jak on chce albo wcale bo mnie nie zmusza do niczego. :)ja ich zabijam najprostszymui pytanimi: a oni w zywe oczy sie wypieraja albo lekcewaza: np Doktorze: bo wszystkie komorki w ogranizmie maja tyylko dwa receptory jeden od „d3” a drugi dla tarczycy w uproszczeniu, co Pan na to ? ,  a czemu to jestjako witamina nazywane skoro pasuje raczej do definicjihormonu ? a czemu nie badan z nfzu  na poziom d3 ???? (trzeba sie prosic, zplacic prywatnie, (nie jest to 5zl)a co najlepsze sa dwa rodzaje badania jedno dot aktywnej d3m, a drugiej jakby w stanie „:magazynowym” i tylko to drugie pozwala prawdziwy poziom ustalic i nazywa D3 (OH)25 i tak musi bycx na skierowaniu. malo tego, nie kupisz rozsadnej dawki bez recepty, ile mgd3 na kg ciala w aktualnych podrecznikach nie ma albo pisze ze to zalezy od klimatu (w latach 89 byla konkretna dwaka na kg)./ dalejnpowiedza ci lekarze sprzedawcy lekow w bialych kitlach w aptece ze 2000j (1000mg) nie mozesz przekraczac jedno razowo. powioedza ze w skladzie jest witamina d3kalcyferolu do aktywnego d3 normalnie z UV w reakcji ona ma 4 postacie(jedna koorki z UV, kolejne prezemiany nastepuje watroba i nerkii dopiero w tamtej postaci jest aktywna (*kalcyferol jest druga forma, pomijana jest ta z UV w pzypadku farmakologii.dalejoni twierdza ze mozna sie zatruc nia.moze tak moze niealew nie jestem przekonany ze z tych powodow o ktorych mowia ichpodreczniki i tytuly dr/profesor/who/hujwdupe.podobnmo kiedyprzyjmujesz za duzo owego czegos nastepuja problemy z absorbcja a nastepnie wydalaniem z organizmu chyba wapnie  jesli tak jest to fajktyczine to jest niebezpieczne. ale zaraz nikt z nich nie mowi mimo teog ze ja pytalem wprost co jest potrzebne zeby te „przemiany kacyfewrolu” zachodzily. bo to jest podsstawa chyba. ONI NIE WIEDZA. poprostu.  dawka ktora zalecaja jak sie okazuje gdybys nawet mial jakis rozsadny poziom owego czedgo (d3) to 2000j, nie starczy nawet na oidtr5zymanie tego poziomu.i najciekawsze ma koniecto sa moje wnioski z wczoraj duzo poswiecilem tez  tematowi glinu i aluminiumi, szczepieniom wiec tematg wogole  nie zawarty nigdzie jak zwsze z gklinem zreszta jest w ulotce od mojej witaminki