Odpowiedz na: Eksperyment: "pseudonim luzne gatki"

Forum Off-topic Luźne gadki ;-) Eksperyment: "pseudonim luzne gatki" Odpowiedz na: Eksperyment: "pseudonim luzne gatki"

Anonim
  • 112 postów.

tak swojka droga, ciekawe czy ktos to przeczyta wogole tutaj 🙂 nie zmuszam nikogo i mialem o cos zapytac jeszcze i zapomnialem. pierdolona obsesja pojmowania mechaniki dzialania (do pewnego poziomu bo ja ma wiele ogranicznen np matematyka w jak ja to nazywam „rozdzialach laczacych dla mnie juiz raczej abstrakcje saztuke i arkanum jakies :D) ale nie ignoruje jej bo zlota liczna, ciagi rozne, i inne swiadcza ze to taki sam fakt ka algebra ae wszelakich postaciach i geometria ktore potrafie  odnosic i poprostu rozumiem 😀

jestem kurwa swirem

przypomnialo mi sie !!!: „Caly ten wywod znajdziecie w internecie na nieznanej witrynie o podejzanym profilu w dziale off-topic/luzna gadki. pod tytulem luzne gatki. ” dobre haslo reklamowe 🙂

🙂 mysle ze to idealne miejsce na merytoryczne tgresci dzisiaj. i bardzo sie ciesze ze tutaj jest.

i wogole zajebiscie tu jest podziwiam prac autorow tego forum. i szanuje uzytkownikow ktorzy tu sa. Nie bez przyczyny zreszta 🙂 sami okreslcie sobie jaka ona jest. Uwazajcie bo czesto mozna sie zaskoczyc.

i chcialem jeszczed doniesc ze kolega InValid jest podwojnym agentem i zataja istotne informacje, a mianowicie nie konetuje teori ze prawdopodobnie jest cyborgiem lub co gorsza ROBOTEM !!!! a swiadczy o tym fakt ze nie jest w stanie udzielic informacji ile ma lat albo syntkiem jest !!!!