Jak zdobyć trofeum „Consummate Cross-dresser” w Final Fantasy 7

Aby odblokować to trofeum musimy sprawić aby rozpustny Don Corneo wybrał Clouda na swoją „randkę”. Jest to dość proste trofeum, jednak łatwo je przeoczyć.

W pewnym momencie gry naszym zadaniem jest przebranie Cloud’a w damskie fatałaszki. Dostępnych jest kilka rodzajów ubrań oraz dodatków, jednak tylko 4  z ponad 270 dostępnych  kombinacji owocuje naszym powodzeniem.

Oto przedmioty, które musimy zdobyć :

Silk Dress

Najpierw musimy odwiedzić butik i porozmawiać ze znajdującą się tam kobietą. Wskaże ona nam miejsce przebywania krawca. Udajemy się do baru i w trakcie rozmowy wybieramy następujące opcje:

Silk Dress

[collapse]

Wracamy z powrotem do butiku i zdobywamy sukienkę.

Blonde Wig.

Od dawna wiadomo, że blondyny mają największe branie więc właśnie taką perukę musimy zdobyć.  Koniecznie robimy teraz zapis gry i udajemy się do pobliskiej siłowni w której po rozmowie z dziewczyną przyglądającą się potyczkom na ringu. Po chwili uruchomi się nam mini gierka polegająca na wykonaniu przysiadów. Aby zdobyć upragnioną perukę musimy wykonać więcej przysiadów niż nasz przeciwnik.

Blonde Wig
[collapse]

Sexy Cologne

Aby zdobyć ten przedmiot kluczowy musimy udać się do restauracji w której zamawiamy cokolwiek a następnie, gdy barmanka zapyta się czy nam smakowało wybieramy środkową opcję:

Następnie kierujemy się do sklepu znajdującego się nieco poniżej restauracji pokazujemy kupon i wybieramy Digestive

Z tym przedmiotem udajemy się do baru (tam gdzie rozmawialiśmy z krawcem) i udajemy się do toalety. W zamian za lekarstwo otrzymujemy Sexy Cologne.

Diamond Tiara

Aby zdobyć ten przedmiot musimy posiadać w ekwipunku co najmniej 210 Gil ! Udajemy się zatem do Materia Store, rozmawiamy ze sprzedawcą a następnie idziemy przyciąć komara do Inn. Teraz musimy wydać 200 Gil w automacie a następnie wrócić do Materia Shop. Nagrodą za nasze bieganie „w tę i nazad” jest właśnie Diamond Tiara.

Diamond Tiara

[collapse]

Bikini Briefs

Aby zdobyć ten przedmiot musimy najpierw zdobyć „Member’s Card” jest to bardzo proste – wystarczy pogadać z tym jegomościem:

A następnie udajemy się do Honey Bee Inn, wchodzimy do środka i wybieramy pierwsze drzwi po lewej (The Group)

Bikini Briefs

[collapse]

Tak obładowani przebieramy się i kontynuujemy naszą przygodę. Po kilku Cut scenkach Cloud stanie się „wybrankiem serca” Don Corneo a my zdobywamy trofeum.

Consummate Cross-dresser

[collapse]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.