GryPobieralnia

LEGO® Wolf3D

Gratka dla miłośników stareńkiego Wolfenstein – jest to totalny remake w którym chodzimy po planszach zbudowanych z klocków lego. Przeciwnicy którzy staną na naszej drodze również przeszli lifting, jednak  najwyraźniej dla agenta B.J. Blazkowicza nie ma różnicy czy eksterminuje faszystów z 'krwi i kości’, czy też ludziki Lego. Grę stworzono na silniku C4 firmy Terathon. Tytuł został stworzony przez kilku zapaleńców, zatem nie spodziewajcie się fajerwerków graficznych. Etapy niczym nie różnią się od tych dostępnych w oryginalnej wersji gry – pamiętano również o większości ukrytych pomieszczeń z dodatkową amunicją, energią oraz uzbrojeniem zatem gracze pamiętający ten tytuł (oj grało się, grało…) będą czuli się jak ryba w wodzie. Udźwiękowienie docenią jedynie starsi wyjadacze, gdyż wszystkie odgłosy w grze zostały żywcem przeniesione z gry Return to Castle Wolfenstein (2001).

W przeciwieństwie do oryginału, w grze dostępne są dwa tryby rozgrywki – staro szkolny FPP oraz TPP który niestety jest dość niedopracowany (występują problemy z celowaniem). Zważywszy na fakt, że projekt nie jest aktualizowany już od 3 lat wątpię, by na tym polu cokolwiek się zmieniło.

Na koniec mała ciekawostka – na tej stronie możecie pograć w oryginalnego Wolfstein 3D napisanego w HTML5.

 Pobierz (50 MB)

users 32 LEGO® Wolf3D yandex LEGO® Wolf3D box 32 LEGO® Wolf3D dropbox 32 LEGO® Wolf3D mediafire 32 LEGO® Wolf3D

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Blade of Agony

Kabson

Abandoned 64

Kabson

The Hunt

Kabson

Pikachu Pokemon follower

Kabson

Mortal Kombat Anthology

Kabson

TENxPrivacy- wersja 0.3 wydana !

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej