PC/GryPoradniki

Wiedźmin III – Szybkie levelowanie (poradnik)

Skupmy się nad szybkim levelowaniu Geralta – osobiście po przejściu gry zabrakło mi dwóch poziomów doświadczenia wymaganych do trofeum ‘Munchkin‘ i nie miałem szczególnej ochoty na wykonywanie zaległych zadań z niskich poziomów.Podany przeze mnie przykład gwarantuje ok. 2000 punktów doświadczenia zdobywanych w czasie poniżej 8 minut.

Najlepszym miejscem na dobicie swojej postaci jest lokalizacja z ukrytym skarbem znajdująca się pomiędzy Osadą Regdill a Cmentarzyskiem wielorybów w Skellige.

Wyspy Skellige

Znajdują się tam ruiny, w których napotkamy się na cyklopa (30 poziomu).

Wyspy Skellige

Cyklopi w tej grze to tylko pozornie trudni przeciwnicy -w razie problemów użyjcie petardy Czarcia Purchawa” bądź broń z runami na krwawienie (Kamień runiczny Dziewanna). Jeżeli zdobyliście już osiągnięcie Wiedźmin na szlaku proponuję zrobić tak jak ja – zmniejszyć poziom trudności na najłatwiejszy i błyskawicznie dogrindować brakujące doświadczenie – w jaki sposób ? już wyjaśniam.

W grze występują miejsca które respawnują przeciwników po medytacji – jedną z nich są właśnie te ruiny. Zatem wszystko co musimy zrobić to ubić tego przerośniętego minionka, medytować a następnie powtórzyć rzeź.

Poniżej film zgrany z mojej czarnulki jako dowód, że metoda działa 😉

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

5 prostych sztuczek usprawniających pracę z wierszem poleceń.

Kabson

Instalujemy Playstation Remote Play na każdym telefonie z Androidem

Kabson

Poradnik Autoit – przejmujemy kontrolę cz. I

Kabson

Instalacja modyfikacji za pomocą programu OpenIV

Kabson

Moje 4 sposoby na zarabianie z adf.ly

Kabson

Zmieniamy wygląd strzałki skrótu w systemie Windows

Kabson
Subksrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej