KonsolePoradniki

Fallout 4 – prosty sposób na kapsle

Osiągnięcie niezależności finansowej w grach RPG zapewnia nam spokojną rozgrywkę bez obaw o ciągle braki w naszym ekwipunku.  Z powodu rozbudowanego systemu craftingu, cen pancerzy, broni i amunicji w Fallout 4 nasza postać niemal stale cierpi z powodu kryzysu finansowo – seksualnego (otwierasz portfel a tam ch..) jednak istnieje bardzo prosty sposób by z żebraka znoszącego każdy śmieć do przysłowiowego żyda stać się post nuklearnym Rockefeller’em.
Zapewne wiecie system handlu w tej grze umożliwia prócz wydawania kapsli również wymianę przedmiotów, więc wystarczy posiadać chodliwy towar który będziemy wymieniać na potrzebne nam dobra. Tym dobrem na tym pustkowiu jest zwykła, nie skażona promieniowaniem woda. Zatem aby się szczególnie nie rozpisywać oto co należy zrobić :
1) Szukamy osad położonych przy zbiornikach wodnych, dobrze jest zacząć farmienie kranówy już  sanktuarium, a następnie przenosić się na inne siedliska.
2) Stawiamy w wodzie oczyszczalnik , a następnie podłączamy go pod średni generator, wymagania materiałowe co do tych dwóch urządzeń macie na screenach:

Fallout 4 20151204130959 300x169 Fallout 4   prosty sposób na kapsle

Fallout 4 20151204131032 300x169 Fallout 4   prosty sposób na kapsle

Jak łatwo policzyć za pomocą dwóch średnich generatorów jesteśmy w stanie zasilić aż pięć oczyszczalników więc kilka(naście) takich 'baterii’ na 100% zacznie generować dostateczną ilość wody pozwalającą na szybkie dorobienie się majątku.

Istnieje jednak jeden niewielki haczyk. Wodę zdobywamy tylko gdy faktycznie „gramy” – zatem używanie szybkiej podróży, spanie, czekanie na czterech literach oraz stanie w miejscu to tylko strata czasu.
Gdy nas przyciśnie  brak gotówki wracamy do osady w której postawiliśmy oczyszczalnik i z poziomu warsztatu zabieramy jej tyle by nam w butach chlapało i wymieniamy ją na kapsle i inne dobra.

Fallout 4 20151204120202 300x169 Fallout 4   prosty sposób na kapsle

Na zakończenie dodam że osady w których umieściliśmy poły częściej są nękanie przez bandytów więc musicie zadbać o obronę swoich farm dozbrajając je wieżyczkami strażniczymi . A tak to wygląda u mnie:

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Poradnik Autoit – Makra

Kabson

Linki symboliczne w systemie Windows

Kabson

Poradnik Autoit – Imagesearch

Kabson

Tworzymy skróty do ustawień systemu Windows 10

Kabson

Uaktywniamy folder z zaawansowanymi ustawieniami w systemach Windows.

Kabson

FlaconOil’s HD ReTexture Project

Kabson

5 komentarzy

Avatar
Joasia 21 września 2016 at 13:51

przy małym generatorze to nie działa?

Odpowiedz
iPOD
iPOD 21 września 2016 at 14:05

Działa przy każdym, ale z finansowego punktu widzenia najlepiej zacząć od średnich.

Odpowiedz
Avatar
Joasia 8 września 2016 at 12:50

czy ktoś mi to wytłumaczy na priv?

Odpowiedz
iPOD
iPOD 8 września 2016 at 13:32

Wydawało mi się, że Kabson opisał cały proces przejrzyście – po prostu potrzebujemy oczyszczalników do wody i ją sprzedajemy/wymieniamy na dobra. Woda pojawia się w naszym składzie co kilka(naście) minut.

Odpowiedz
Avatar
Karolek 17 grudnia 2015 at 18:18

Warto jeszcze stworzyć kilka sklepów, tak aby nie latać ciągle do diamond city – ja na jeden „haust” zarabiam na wodzie około 3 tyś kapsli co daje jakieś 20 tyś kapsli co godzinę – więcej mi nie trzeba :D:D:D:D

Odpowiedz

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej