GryPobieralnia

Broken Sword 2.5 The Return of the Templars

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars jest stworzoną przez fanów, nieoficjalną kontynuacją gry Broken Sword 2 wydanej przez firmę Revolution Software w 1997 roku. W grze ponownie wcielamy się w George’a Stobbarta a naszym zadaniem będzie (ponownie) zagadki Templariuszy. Nie chcę tutaj zdradzać zawiłości fabuły – powiem tylko tyle, że autorzy gry stanęli na wysokości zadania i zaserwowali nam całkiem złożoną historię, odwiedzimy nawet parę miejscówek znanych z drugiej części gry. W porównaniu z BS2 rozgrywka nie zmieniła się nawet o jotę – ponownie musimy wysilić szare komórki (jak je posiadamy…) aby wiązać proste (naprawdę proste – ta gra jest banalna dla osób znających j. angielski) zagadki. Oprócz myślenia – standardowo w grach point’n click szukamy nowych przedmiotów oraz dopasowujemy je do miejsc w których musimy je użyć.
Zarówno lokacje jak i postacie zostały narysowane ręcznie, co pomimo upływu lat nadal wygląda świetnie. Co racja postacie uwielbiają gubić klatki animacji bądź też wykonywać dość nieskoordynowane ruchy jednak z powodu faktu, że jest to typowo garażowa robota (zespół liczył od 15 do 20 osób !) powinniśmy przymknąć na to oko.
Gra jest zupełnie darmowa i można ją pobrać ze strony głównej projektu. Pamiętajcie również o pobraniu patcha w którym znajdują się polska lokalizacja (niestety tylko napisy)

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Tanuki Sunset

Kabson

Renegade X: Black Dawn

Kabson

Fallout 4 Configuration Tool

Kabson

Fallout 76 Perk Loadout Manager

Kabson

Spyro the dragon: Artisans Revisited – Christmas Special

iPOD

7 Dodatków graficznych, które poprawiają wygląd Skyrim.

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.