GSMPoradniki

Sprawdzamy kto dobierał się do naszego telefonu

Dziś zaprezentuję Wam w jaki sposób wymusić na naszym smartphonie z androidem wykonanie selfie każdej osoby, która nieumiejętnie odblokuje nasz telefon. Załóżmy następującą sytuację – siedzimy sobie z kolegami w barze, lekko podpici więc zaczyna nas “cisnąć”. Migiem udajemy się do toalety zapominając o naszym telefonie leżącym na stole. Wiadomo, że większość z nas trzyma na swoim aparacie wiele prywatnych zdjęć. W tym poradniku właśnie zajmiemy się takimi delikwentami którzy korzystając z chwili nieuwagi właściciela telefonu próbują dobrać się do jego zawartości.

Całą tą “magiczną sztuczkę” robi dla nas aplikacja Third Eye, zatem pobieramy ją ze sklepu Google Play na nasz telefon.

unnamedApka posiada kilka opcji konfiguracyjnych, te podstawowe widoczne są na głównym ekranie zaraz po uruchomieniu:
third eye first screenPrzełącznik (1) służy do uruchomienia monitoringu. W pozycji (2) ustalamy, po ilu nieudanych próbach odblokowania telefonu apka wykona zdjęcie facjaty nieszczęśnika. Po kliknięciu na trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu przechodzimy do ustawień (Settings)

Screenshot_2016-05-16-14-37-56

W Photos Storage Location (1) ustalamy ścieżkę zapisu “samojebek”, opcja (2) pozwala ukryć zdjęcia wykonywane przez Third Eye w galerii telefonu co jest bardzo przydatne. Ostatnia (3) dostępna opcja w tym programie pozwala na ukrycie powiadomień o logowaniu po odblokowaniu telefonu (zalecam wyłączyć tę funkcję).

Gdy osoba niepowołana spróbuje odblokować nasz telefon, aplikacja powiadomi nas o tym stosownym komunikatem:

third_eye_warningUruchamiamy zatem apkę, przechodzimy do zakładki Photo Log i oglądamy facjaty nieszczęśników 😉

Uwaga !

Third Eye nie da się odinstalować w konwencjonalny sposób, aby to zrobić klikamy w trzy kropki w prawym górnym rogu aplikacji i wybieramy Uninstall:

third_eye_uninstallPonadto zauważyłem, że robienie zdjęć działa jedynie na wszystkie standardowe metody odblokowania telefonu. Mój Lg V10 wyposażony w czytnik linii papilarnych nie robi “samojebek” podczas nieudanej próby odblokowania telefonu właśnie tą metodą.

 

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 2

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Instalujemy Playstation Remote Play na każdym telefonie z Androidem

Kabson

Jak usunąć dane Exif z naszych zdjęć

Kabson

Wysyłamy SMS za pomocą przeglądarki

Kabson

Usuwamy dane z wolnej przestrzeni dyskowej w systemie Windows

Kabson

Instalujemy przeglądarkę Brave po polsku

Kabson

Wyłączamy Panel Sterowania oraz Ustawień w Windows

Kabson
Subksrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej