GSMPoradniki

Hackujemy Pokemon GO

Pokemon GO odniósł zasłużony sukces. W chwili pisania tego artykułu aplikację z Google Play pobrano już ponad 50 milionów razy ! Wedle przysłowia “potrzeba jest matką wynalazków” na świecie znalazły się osoby które chcą “złapać je wszystkie” niekoniecznie się przy tym szczególnie męcząc. W “lewym” obiegu znalazło się kilka bardzo przydatnych aplikacji, dzięki którym możemy grać w Pokemon GO siedząc w domu. Oczywiście mija się to z ideą gry, której celem jest wyjście do ludzi i eksploracja terenu, ale powiedzmy sobie szczerze – w naszych realiach lepiej nie paradować z drogim sprzętem po zakazanych rejonach… gracze łapią pokemony, a dresy komórki…

Uwaga !

Użytkowanie tych aplikacji stanowi znaczące naruszenie regulaminu gry – czyli, podczas korzystania z nich jesteśmy narażeni na zbanowanie konta !

Moduły Xposed

Xposed to dość potężne narzędzie stworzone przez deweloperów z bardzo znanego i cenionego XDA Developers które za pomocą modułów jest w stanie zmienić działania naszego Androida nie do poznania. Xposed potrafi zmienić niemal dowolny element naszego systemu np. wyciąć reklamy z aplikacji, zmodyfikować zarządzanie energią, kartą pamięci bądź pokolorować nasze GUI na zupełnie nowy kolor. Możliwości frameworka Xposed są niemal nieograniczone, jednak samo jego zainstalowanie jest dość kłopotliwe i zazwyczaj wiąże się z utratą gwarancji na nasz telefon, gdyż w większości przypadków musimy go zrootować. Nie będę tutaj rozpisywał się na temat jak zrootować posiadany przez Was model telefonu i zainstalować na nim Xposed – gdyż takich poradników jest w sieci całe multum. Moduły Xposed pobieramy za pomocą zakładki “Pobierz” w głównym oknie aplikacji. Pamiętajcie, że po każdym zainstalowanym module musimy ponownie uruchomić telefon !

exposed_

Moduły Xposed zasadniczo dzielą się na dwa typy – wirtualne joysticki oraz GPS Sniffery, poniżej macie ich listę – warto przetestować je wszystkie i wybrać ten, który się Wam spodoba najbardziej.

DarkPokemonGO

darkpokemongo

Bardzo prosty moduł, który posiada niewiele możliwości konfiguracyjnych. W trakcie gry wyświetla prosty krzyżak dzięki któremu możemy poruszać po świecie gry.

Pokemon Go Joystick

PokemonGOJoystick

 

To chyba najbardziej zaawansowany Joystick do P:GO w chwili obecnej. Prócz wyświetlania okrągłego touchpada możemy wybrać lokalizację startową, wybrać prędkość poruszania się naszej postaci (nie przesadzajmy z tą wartością!) oraz mamy możliwość dodawania zakładek do interesujących nas miejsc.

Exposed Pokemon

exposed_pokemon

Ostatni joystick na naszej liście tak jak poprzednik posiada możliwość wybrania lokalizacji oraz prędkości poruszania się, proponować przetestować go jeżeli poprzednik nam z jakichś powodów nie działa.

Pokespeed

sniff_1

Działanie Pokespeed jest banalnie proste – po prostu wybierzcie lokalizację w której chcecie się znajdować i odpalcie grę.

Pokemon Go Fake GPS Location

sniff

Aplikacja równie banalna w obsłudze jak Pokespeed więc wystarczy odnotować jej istnienie.

W/W GPS Sniffery radzę używać wyłącznie wtedy, gdy żaden z joysticków nam nie działa. Ze względu na ciągłe przełączanie się pomiędzy snifferem a Pokemon Go to naprawdę kłopotliwe aplikacje i doszczętnie psują przyjemność z grania.

Hackowanie lokacji bez Root’a.

W sklepie Play dostępnych jest naprawdę wiele GPS Snifferów.

fake_gps

Szukajcie jej pod frazami “Fake GPS” bądź “GPS Sniffer”. Jak widzicie na powyższym screenie jest tego naprawdę sporo i imo nie ma sensu testować każdej aplikacji z osobna.

Ważny tip:

Niektóre z wyżej wymienionych aplikacji wymuszają na nas ustawienie aplikacji podającej fałszywe informacje o lokalizacji. Dokonuje się tego w Ustawienia > Ogólne > Opcje dla programistów > Wybierz aplikację podającą fałszywe informacje o lokalizacji:

debugowaie_lok

To by było na tyle, ten poradnik pisałem na zasłużonym urlopie. Więc wy łapcie dalej pokemony, a ja standardowo wybieram się na piwo. 😉

 

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Detective Luigi (Super Mario 64 hack)

Kabson

Angry Birds 2 – poradnik cheatera (Gameguardian)

Kabson

Hotspot WiFi tylko dla nas !

Kabson

Oszukiwanie na ratio w każdym kliencie torrent

Kabson

Konfiguracja GreedyTorrent

Kabson

GameCIH – czyli cheat engine na androida.

Kabson
Subksrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej