GSMPoradniki

Hackujemy Pokemon GO

Pokemon GO odniósł zasłużony sukces. W chwili pisania tego artykułu aplikację z Google Play pobrano już ponad 50 milionów razy ! Wedle przysłowia „potrzeba jest matką wynalazków” na świecie znalazły się osoby które chcą „złapać je wszystkie” niekoniecznie się przy tym szczególnie męcząc. W „lewym” obiegu znalazło się kilka bardzo przydatnych aplikacji, dzięki którym możemy grać w Pokemon GO siedząc w domu. Oczywiście mija się to z ideą gry, której celem jest wyjście do ludzi i eksploracja terenu, ale powiedzmy sobie szczerze – w naszych realiach lepiej nie paradować z drogim sprzętem po zakazanych rejonach… gracze łapią pokemony, a dresy komórki…

Uwaga !

Użytkowanie tych aplikacji stanowi znaczące naruszenie regulaminu gry – czyli, podczas korzystania z nich jesteśmy narażeni na zbanowanie konta !

Moduły Xposed

Xposed to dość potężne narzędzie stworzone przez deweloperów z bardzo znanego i cenionego XDA Developers które za pomocą modułów jest w stanie zmienić działania naszego Androida nie do poznania. Xposed potrafi zmienić niemal dowolny element naszego systemu np. wyciąć reklamy z aplikacji, zmodyfikować zarządzanie energią, kartą pamięci bądź pokolorować nasze GUI na zupełnie nowy kolor. Możliwości frameworka Xposed są niemal nieograniczone, jednak samo jego zainstalowanie jest dość kłopotliwe i zazwyczaj wiąże się z utratą gwarancji na nasz telefon, gdyż w większości przypadków musimy go zrootować. Nie będę tutaj rozpisywał się na temat jak zrootować posiadany przez Was model telefonu i zainstalować na nim Xposed – gdyż takich poradników jest w sieci całe multum. Moduły Xposed pobieramy za pomocą zakładki „Pobierz” w głównym oknie aplikacji. Pamiętajcie, że po każdym zainstalowanym module musimy ponownie uruchomić telefon !

exposed  Hackujemy Pokemon GO

Moduły Xposed zasadniczo dzielą się na dwa typy – wirtualne joysticki oraz GPS Sniffery, poniżej macie ich listę – warto przetestować je wszystkie i wybrać ten, który się Wam spodoba najbardziej.

DarkPokemonGO

darkpokemongo 300x294 Hackujemy Pokemon GO

Bardzo prosty moduł, który posiada niewiele możliwości konfiguracyjnych. W trakcie gry wyświetla prosty krzyżak dzięki któremu możemy poruszać po świecie gry.

Pokemon Go Joystick

PokemonGOJoystick 300x293 Hackujemy Pokemon GO

 

To chyba najbardziej zaawansowany Joystick do P:GO w chwili obecnej. Prócz wyświetlania okrągłego touchpada możemy wybrać lokalizację startową, wybrać prędkość poruszania się naszej postaci (nie przesadzajmy z tą wartością!) oraz mamy możliwość dodawania zakładek do interesujących nas miejsc.

Exposed Pokemon

exposed pokemon 300x294 Hackujemy Pokemon GO

Ostatni joystick na naszej liście tak jak poprzednik posiada możliwość wybrania lokalizacji oraz prędkości poruszania się, proponować przetestować go jeżeli poprzednik nam z jakichś powodów nie działa.

Pokespeed

sniff 1 Hackujemy Pokemon GO

Działanie Pokespeed jest banalnie proste – po prostu wybierzcie lokalizację w której chcecie się znajdować i odpalcie grę.

Pokemon Go Fake GPS Location

sniff Hackujemy Pokemon GO

Aplikacja równie banalna w obsłudze jak Pokespeed więc wystarczy odnotować jej istnienie.

W/W GPS Sniffery radzę używać wyłącznie wtedy, gdy żaden z joysticków nam nie działa. Ze względu na ciągłe przełączanie się pomiędzy snifferem a Pokemon Go to naprawdę kłopotliwe aplikacje i doszczętnie psują przyjemność z grania.

Hackowanie lokacji bez Root’a.

W sklepie Play dostępnych jest naprawdę wiele GPS Snifferów.

fake gps Hackujemy Pokemon GO

Szukajcie jej pod frazami „Fake GPS” bądź „GPS Sniffer”. Jak widzicie na powyższym screenie jest tego naprawdę sporo i imo nie ma sensu testować każdej aplikacji z osobna.

Ważny tip:

Niektóre z wyżej wymienionych aplikacji wymuszają na nas ustawienie aplikacji podającej fałszywe informacje o lokalizacji. Dokonuje się tego w Ustawienia > Ogólne > Opcje dla programistów > Wybierz aplikację podającą fałszywe informacje o lokalizacji:

debugowaie lok 271x300 Hackujemy Pokemon GO

To by było na tyle, ten poradnik pisałem na zasłużonym urlopie. Więc wy łapcie dalej pokemony, a ja standardowo wybieram się na piwo. 😉

 

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Fear the Walking Dead:Dead Run – poradnik cheatera (Gameguardian)

Kabson

Emulujemy zakupy InApp za pomocą aplikacji Freedom

Kabson

Hotspot WiFi tylko dla nas !

Kabson

Jak shackować zakupy w aplikacji za pomocą Lucky Patcher bez root’a

Kabson

Oszukujemy w grach za pomocą Infinity

Kabson

Oszukiwanie na ratio w każdym kliencie torrent

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej