PC/WindowsPoradniki

Łączymy piosenki w jeden plik mp3

W tym poradniku zaprezentuję Wam banalny sposób na połączenie kilku utworów *.mp3  w jeden plik. Musiałem się tego nauczyć po zakupie niewłaściwego radia do autka i jego dziwnego ograniczenia ilości wyszukiwanych utworów do 999 plików mam nadzieję, że i Wam się przyda.

Wszystko co musicie zrobić to przejść pod adres www.audio-joiner.com.

mp3joiner Łączymy piosenki w jeden plik mp3

Sama witryna jest banalna w obsłudze, wystarczy wcisnąć przycisk dodaj ścieżki i wybrać/wysłać nasze piosenki na serwer. Po ich przesłaniu api przeanalizuje pliki audio wyświetlając je kolejno na liście:

emp3 Łączymy piosenki w jeden plik mp3

Audio-joiner prócz sklejania utworów posiada jeszcze kilka innych opcji. Jedną z nich jest automatyczne wycinanie ciszy z początku i końca utworu. Za pomocą strzałek znajdujących się po prawej stronie piosenki możemy zmienić kolejność ich sklejania zaś ta „kopnięta klepsydra” pomiędzy wspomnianymi strzałkami odpowiada za płynne przejścia pomiędzy utworami – które według potrzeb możemy włączyć i wyłączyć. Jak widzicie za pomocą kilku kliknięć jesteśmy w stanie posklejać swoje pliki jak prawdziwi zawodowcy. Dodatkowo, po kliknięciu na dany utwór możemy go dowolnie przyciąć do odpowiadającej nam długości:

adv edit Łączymy piosenki w jeden plik mp3

Po zakończeniu edycji wystarczy przewinąć stronę na dół i wcisnąć przycisk Połącz. Konwersja potrwa kilka minut, po czym strona udostępni nam plik wynikowy.

emp3 download 300x156 Łączymy piosenki w jeden plik mp3

Według twórców Audio-joiner obsługuje ok 300 formatów plików audio, więc nie powinniśmy się martwić o techniczne aspekty takie jak próbkowanie plików czy też ich format. Strona automatycznie „przeżuwa” wysłane pliki „wypluwając” je do chyba najpopularniejszego formatu audio – mp3. Korzystanie ze strony jest całkowicie darmowe i nie narzucone są na nas żadne ograniczenia.

Jak widzicie na powyższym przykładzie scalenie kilku plików jest banalnie proste i nie potrzebujemy nawet żadnego narzędzia w postaci aplikacji do edycji audio. Co prawda narzucone są na nas ograniczenia (np. brak zaawansowanych efektów, brak możliwości edycji właściwości pliku wyjściowego) jednak laikowi, któremu zależy na prostym scaleniu plików te rozwiązanie z pewnością zaoszczędzi godzin spędzonych na nauce obsługi np. Audacity.

Jeżeli zdarzają Wam się problemy z w/w stronką polecam zaktualizować Adobe Flash Player do najnowszej wersji.

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Szybkie wstawianie okładek albumów w plikach *.mp3

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej