KonsolePoradniki

Niezawodny sposób na automatyczne wbijanie poziomów doświadczenia w Skyrim

skyrim level  Niezawodny sposób na automatyczne wbijanie poziomów doświadczenia w Skyrim

Jako, że jestem zaczarowany tym „odgrzewanym kotletem” przedstawiam Wam mój, bardzo prosty sposób na w pełni zautomatyzowany rozwój naszej postaci. Wiem, że znajdą się malkontenci krytykujący poniżej przedstawiony sposób jednak przypominam, że jedno z trofeów z DLC Dawnguard – „Legenda” polega na ubiciu legendarnego smoka. Te mocarne bestie pojawiają się w grze tylko dla postaci posiadających co najmniej 78 poziom doświadczenia (chociaż filmy na YT twierdzą nieco inaczej…) a tak rozwiniętą postać możemy mieć dopiero gdzieś po 100 godzinach prawidłowego grania. 

Zatem, jeżeli zależy Wam na wbiciu wszystkich trofeów nie męcząc się zbytnio z levelowaniem to zapraszam do lektury.

Stosując moją metodę, jesteście w stanie wbijać poziomy i zdobywać punkty na nowe perki niemal zupełnie nie przebywając przy konsoli. Jedyną akcją, jaką musicie podejmować to reset umiejętności po osiągnięciu przez nią 100 poziomu i od czasu do czasu wykonując quicksave 😉 Zatem: Do dzieła !

Przygotowanie:

Aby skorzystać z mojej metody potrzebujemy kilku przedmiotów – mocnej tarczy (najlepiej z zaklęciem na % premii do blokowania), talizmanu (również z +% premii) oraz ekwipunku z regeneracją zdrowia. Osobiście rozwijałem umiejętność zaklinanie, jednak takie przedmioty na spokojnie znajdziecie w trakcie rozgrywki – i to przed osiągnięciem 40 poziomu doświadczenia.

Na poniższym screenie przedstawiam Wam mój ekwipunek do levelowania- nic nadzwyczajnego, jednak na najłatwiejszym poziomie trudności regeneracja zdrowia jest znacznie szybsza od zadawanych przez przeciwnika obrażeń:

sprzęt Niezawodny sposób na automatyczne wbijanie poziomów doświadczenia w Skyrim

Metoda działa jedynie wtedy, gdy nie posiadamy towarzysza u boku – w innym wypadku nasz pomagier będzie przeszkadzać i ubije nam przeciwnika !

Akcja:

Musimy wejść do dowolnego lochu/krypty i znaleźć komnatę z jednym przeciwnikiem (bądź wybijcie oponentów oszczędzając jednego „rodzynka” który wyposażony jest w broń białą). Teraz ustawiamy się w kącie sali tak, aby przeciwnik nie zaszedł nas z boku i podnosicie tarczę by blokować jego ciosy. Jeżeli wasza regeneracja zdrowia jest szybka i traficie na mało ogarniętego AI u oponenta (a o takiego w Skyrim naprawdę łatwo…)  będziecie mogli zablokować klawisz odpowiedzialny za tarczę – polecam gumki-recepturki:

ps4 pad gumka Niezawodny sposób na automatyczne wbijanie poziomów doświadczenia w Skyrim

I odejść od konsoli, w moim przypadku wbicie z 15 poziomu do „Setki” zajmuje jakieś 30-40 minut zatem warto w tym przedziale czasowym wrócić do grania, zresetować perk zamieniając go na legendarny i zapisać stan gry.

Możecie to powtarzać do znużenia.

 

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

5 Najatrakcyjniejszych towarzyszek w Skyrim

Kabson

chicken HD

Kabson

AnimalPajama

Kabson

Plush Teddy Bear Follower

Kabson

Wild Penguins

Kabson

7 Dodatków graficznych, które poprawiają wygląd Skyrim.

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej