GryPobieralnia

Tomb Raider The Dagger Of Xian

Engine Screenshot 2017.08.29 10.39.00
Tomb Raider to jedna z moich ulubionych serii gier która jest ze mną od ponad 20 lat. I chociaż obecne dwie części są naprawdę dobrymi tytułami to nie da się ukryć, że to druga część tej gry najbardziej wryła mi się w pamięć.

Dlatego też doceniam starania niejakiego Nicobass’a który sukcesywnie stara się przenieść ten tytuł na silnik Unreal Engine 4 – a muszę przyznać, że to co już udostępnił robi naprawdę ogromne wrażenie:

W chwili obecnej autor udostępnił nam wersję demonstracyjną swojego remake który zawiera jedynie pierwszy poziom ale i tak polecam się z nim zaznajomić. Gra jest tworzona od zera, zatem autor mógł pozwolić sobie na dodanie kilku mechanizmów znanych z obecnie produkowanych gier np. punktów kontrolnych które rozsiane są po całej lokacji.

Jak widzicie, gra wygląda obłędnie – najważniejszy jest jednak fakt, że autor (a właściwie autorzy, bo przy projekcie pracuje kilka osób + testerów) stara się odwzorować stare, dobrze wszystkim znane lokacje:

21200839 1484688824902493 2970748419743706676 oTa gra zupełnie nie wygląda na produkcję stricte “garażową” – autorzy w pełni wykorzystują potencjał UE 4 nadając grze takich szlifów, których nie powstydziłyby się nawet duże firmny developerskie.

Jako, że autorzy remake dość mocno naginają prawa autorskie do wizerunku Lary oraz całej mechaniki gry Tomb Raider The Dagger Of Xian ma zostać darmową produkcją – co oczywiście, powinno nas tylko cieszyć 😉

Po więcej materiałów (video, screenshoty oraz link do pobierania)  zapraszam na oficjalną stronę projektu.

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 2

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

The Plan

Kabson

Duke Nukem 3D: High Resolution Pack

Kabson

Blood TC

Kabson

Abandoned 64

Kabson

BLOOM

Kabson

Mortal Kombat vs Street Fighter

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.