Konsole Poradniki

Farmimy poziomy legendarne w Dying Light Enchanced Edition

Pomimo, że gra Dying Light ma już kilka lat na karku to wciąż jest bardzo popularna zwłaszcza w niesamowicie grywalnym trybie online. Techland „wyczuł” oczekiwania graczy dodając jakiś czas temu do gry nowe drzewko umiejętności do rozwijania – czyli poziom legendy a jeszcze dokładniej 250 poziomów podzielonych na 10 różnych kategorii:

Dying Light  The Following – Enhanced Edition 20171208131732 Farmimy poziomy legendarne w Dying Light Enchanced EditionCo prawda nowe umiejętności nie są szczególnie „odkrywcze” i polegają głównie na zwiększeniu obrażeń zadawanych przez naszego protagonistę, ale zapewniają kilkadziesiąt (jak nie i kilkaset…) godzin grindu.

Jako, że sam gram w Dying Light w celu wbicia wszystkich trofek i mam problem z Hordą Bozaka (a raczej ze znalezieniem kogokolwiek ogarniętego do współpracy…) postanowiłem dopakować postać, aby z łatwością wykonać te wyzwania solo.

I tutaj nastąpił mały zgrzyt – nawet na najwyższym poziomie trudności poziomy legendy wbijamy naprawdę powoli a mi po prostu nie uśmiecha się spędzić dodatkowych 30-50 godzin gry łamiąc kości, przecinając przeciwników pod przeróżnymi kątami czy też po prostu odcinając im czerepy. To naprawdę potrafi bawić, ale moje statystyki w grze już świadczą o tym, że Crane wybił już ludność którym można by zasiedlić niewielkie miasto, a postępów w tworzeniu „super koksa” nie widać….

Dlatego też musiałem coś wymyślić, aby przyśpieszyć ten proces.

Jak z pewnością wiecie w grze możemy zbierać zrzuty i wymieniać je na punkty doświadczenia ale mało kto wie, że te paczki możemy naprawdę bardzo łatwo i szybko farmić – a to wszystko za sprawą strefy kwarantanny która znajduje się w sklepie Stuffed Turtle:

Dying Light  The Following – Enhanced Edition 20171208124307 1 Farmimy poziomy legendarne w Dying Light Enchanced EditionMarket znajduje się na mapce Slumsy, zaś to dokładnie jego lokalizacja:

Dying Light  The Following – Enhanced Edition 20171208124320 Farmimy poziomy legendarne w Dying Light Enchanced EditionSklep to dosłownie kilka pomieszczeń, ale nas interesuje jedynie te pierwsze ponieważ znajdują się w nim aż 3 Zasobniki z Ratunkowym Zestawem do Użytku Terenowego (wolę jednak ang. nazwę…)

Naszym jedynym zadaniem jest „wgramolenie” się na barykadę, a następnie przebiegnięcie po regale do pierwszej paczki:

Dying Light  The Following – Enhanced Edition 20171208132205 0 01 54 099 Farmimy poziomy legendarne w Dying Light Enchanced EditionJak widzicie podłoga w sklepie jest pod napięciem, ale wyłącznik zasilania znajduje się na ścianie tuż nieopodal pierwszej paczki. Gdy odetniemy zasilanie pozostaje nam jedynie zebrać 2 pozostałe fanty które znajdują się przy ścianach sklepu:

Następnie wychodzimy z gry do ekranu tytułowego i ponownie wczytujemy nasz stan gry. Spowoduje to, że pojawimy się przed wejściem do sklepu i… tak, w naszym ekwipunku znajdziemy 3 paczki do oddania kwatermistrzowi zaś w sklepie ponownie „pojawią się” kolejne do zebrania.

Czytaj także:  Sprawdzamy kto dobierał się do naszego telefonu

Gdy znudzi nam się zbieranie tych fantów uruchamiamy grę na najwyższym poziomie trudności (gdyż właśnie na nim dostajemy naprawdę kilogramy doświadczenia za zwrot u kwatermistrza)  biegniemy je oddać i powtarzamy cały proces aż do wbicia wymaganego poziomu legendy.

Ten trick testowałem na Dying Light Enhanced Edition jednak skoro market Stuffed Turtle znajduje się w Slumsach powyższa metoda zadziała nawet z podstawką.

Jak widzicie jest to naprawdę szybka metoda i więcej czasu „zawiśniemy” na ekranach ładowania gry niż na właściwym graniu ale jest to najszybsza metoda na wbicie wysokiego poziomu legendy.

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Subksrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej