Fallout 4 Age of Airships

Jako, że Kabson gdzieś przepadł i mamy chwilowy zastój prezentuję wam Age of Airships – kolejny, bardzo ciekawy mod dodający do świata gry wiele latających maszyn (i nie tylko…) z początku lat XX wieku.

Wydawać by się mogło, że sterowce oraz inne obiekty nie będą „współgrać” z post apokaliptyczną wizją świata Fallout, jednak moim zdaniem pasują tutaj jak ulał – wszakże nawet Prydwen jest sterowcem więc cicho sza, że ten mod psuje „lore” świata gry 😉

Osiem sterowców dodanych do świata gry nie są jedynie dla „ozdoby”. Część z nich możemy zwiedzać, gdyż są rekonstrukcjami oryginalnych statków powietrznych np. słynny na cały świat LZ 129 Hindenburg który spłonął 6 maja 1937 roku. Niektóre z nich są środkiem transportu a jeszcze inne – naszymi nowymi mieszkaniami. Zatem do wyboru – do koloru.

Wspomniałem o tym, że wszystkie dodane do Wspólnoty sterowce są znacznie większe od głównej siedziby Bractwa ? 😉
Jakby komuś było „mało” autor modyfikacji dodał do niej kilka zadań w trakcie których będziemy walczyć z behemotami –  te starcia są bardzo dynamiczne i oferują odrobinę rozrywki. Niby nic, a cieszy 😉

Niestety jak to zwykle bywa, nie ma różny bez kolców. Na chwilę obecną modyfikacja ma problemy ze współpracą z modyfikacjami podmieniającymi tekstury świata gry i czasami pojawiają się problemy z detekcją kolizji, jednak nie powinny one wpłynąć na ogólną ocenę tego dodatku. Pamiętajmy, że nad tą modyfikacją pracuje tylko jeden człowiek 😉

Aby mod Age of Airships działał prawidłowo, musimy posiadać dodatki Far Harborand oraz Nuka World, gdyż mod wykorzystuje tekstury oraz modele znajdujące się w w/w dodatkach.

Autor obiecuje dalszą pracę nad modyfikacją m.in. dodanie kilku nowych obiektów (w tym również broni), misji oraz usunięcie kilku mniejszych bugów oraz glitchy. Zatem jeżeli jesteście zainteresowani pobraniem i przetestowaniem tej modyfikacji – odsyłam was na Nexus Mods.

Modyfikacja dostępna jest również dla posiadaczy konsol Playstation 4 oraz Xkloca – możecie ją pobrać przez dedykowany „sklep” w grze.

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subksrybuj  
Powiadom o