Mody do gierMody do Fallout 4

Fallout 4 Northern Springs

northernsprings
Modowanie Fallout 4 naprawdę  już mnie znudziło. Podmieniałem tekstury, testowałem (bardzo często źle zbalansowane…) nowe bronie oraz powiększałem biust żeńskim NPCom w grze… Jak pierwszy raz usłyszałem o modyfikacji Northern Springs pomyślałem sobie, phi… kolejny mod z kolejną prostą lokacją która znudzi mi się po maksimum godzinie.

Otóż nie, Northern Springs śmiało można nazwać nieoficjalnym DLC do Fallout 4 a to dlatego, że jest to modyfikacja naprawdę dobrze wykonana, a obszar jaki przyjdzie nam zmierzyć jest znacznie (i to znacznie) większy od tego co Bethesda zaoferowała nam w DLC Nuka World bądź Far Harbor. Podsumowując: jest naprawdę grubo i idzie się ponownie wciągnąć w tą trochę już starawą grę 😉

Northern Springs oprócz zupełnie nowej urokliwej (jak na klimaty postapo) oferuje nam ponad 25 zadań do wykonania, nowych towarzyszy (w łącznej ilości sztuk cztery), nowe narzędzia mordu… i tak dalej. Naprawdę nie mogę się przyczepić do contentu jaki oferuje to nieoficjalne DLC. 

Dodatkowym atutem tego dodatku jest fakt, że nie psuje ogólnego klimatu gry a dodatkowo stanowi pewne wyzwanie nawet dla najbardziej hardkorowych graczy. Przeciwnicy jakich napotkamy w Northern Springs są twardzi, zadają olbrzymie obrażenia i generalnie nie polecam zwiedzać tej lokacji z postaciami poniżej 50 poziomu. Po prostu nie macie czego tutaj szukać.

Oczywiście przy tak wielkim modzie nie mogło obyć się bez kilku wpadek. W trakcie ogrywania tego dodatku natrafiłem na kilka glitchy, przenikania się obiektów ale jak na coś, co stworzyła garstka osób jest bardzo dobrze.

Warto wspomnieć, że możecie zaoferować wsparcie na Patreonie co z pewnością zachęci autorów do dalszej pracy nad tą modyfikacją, eliminacje wspomnianych błędów i ubogacenie zawartości.

Northern Springs możecie pobrać stąd. W chwili obecnej to trochę ponad 715 megabajtów do pobrania.

Dla konsolowców mam jednak naprawdę złą wiadomość. Northern Springs nie jest dostępne na żadną z konsol i raczej nie zapowiada się na to, że kiedykolwiek będzie…

Podsumowując jestem pozytywnie zaskoczony tym, co przygotowali dla nas twórcy tej modyfikacji i z chęcią ją sobie jeszcze pozwiedzam… do czasu premiery Fallout 76.

Z góry przepraszam za błędy stylistyczne, oraz literówki. Ten wpis pisałem po 3 piwach. Jak Kapsel wróci z urlopu to z pewnością coś poprawi ;p

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Rayman Redemption

Kabson

LameDuke (prototyp DN3D)

Kabson

Wild Penguins

Kabson

Grand Theft Auto III: The Definitive Edition Trainer [FLING]

Kabson

Evil Dead

Kabson

6 gier z serii Mortal Kombat stworzonych na silniku MUGEN

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.