Image default
Mody do Fallout 4Mody do gierPobieralnia

Fallout 4 Horizon

Dzisiaj chciałbym zaprezentować nie lada gratkę dla prawdziwych “wyjadaczy” Fallout 4 a mianowicie mod Horizon. Jest to modyfikacja która wprowadza ulepszony tryb Survival (przetrwania) chociaż powinienem napisać, że definiuje go na nowo.

Zmiany wprowadzone do gry obejmują chyba wszystkie aspekty rozgrywki – począwszy od licznych modyfikacji w perkach a na zaawansowanych mechanikach przetrwania na pustkowiach Wspólnoty kończąc. Do gry dodano kilka nowych mechanik (m.in. nowe sposoby hackowania terminali, otwierania zamków, liczne zmiany w wytwarzaniu przedmiotów) oraz zbilansowano zarówno zadawane jak i otrzymywane obrażenia. W kwestii leczenia naszej postaci również zauważyłem liczne zmiany. Stimpaki oraz przedmioty leczące statusy nie działają już tak „ochoczo” zaś radiacja naprawdę potrafi „dać w kość” nawet postaciom na wyższych poziomach. A dodając do tego fakt, że spanie czy też picie wody nie uzupełnia nam zdrowia sprawia, że gra staje się naprawdę trudna. Jeżeli wam „mało” to nadmienię, że autor modyfikacji „podłubał” również w scalowaniu przeciwników z naszym poziomem postaci, zatem raczej nie spotkamy tutaj obszarów ze „słabszymi” oponentami.

17374 0 1492653568

Jeszcze wytrwaliście z tym wpisem do tego momentu z pewnością zainteresuje Was fakt, że mod Horizon wprowadza nowy system umiejętności oraz rozwoju naszych towarzyszy…

Polecam zainstalować tą modyfikację na “czystym” F4 bez żadnych udziwnień, a następnie standardowo wybrać najwyższy poziom trudności w grze. Osobiście przeszedłem grę na Survival co nie sprawiło mi większych trudności a teraz… “stoję” gdzieś w 1/5 fabuły 🙂 zatem śmiało mogę stwierdzić, że modyfikacja Horizon przeznaczona jest stricte dla masochistów i/lub prawdziwych wyjadaczy gier survivalowych.

Jako, że mod jest ciągle rozwijany podaję wam link jedynie do Nexus’a.

http://zipansion.com/3tSyF

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 1 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

GTA IV Iron Man Mod

Kabson

Pokémon: Survival Island

Kabson

Quake I Ultra Quality

Kabson

Fallout 4 – prosty sposób na kapsle

Kabson

MediEvil – Hero of Gallowmere

Kabson

Bethesta logo remover for Fallout 76

iPOD

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.