Mody do Fallout 4Mody do gierPobieralnia

Fallout 4 Horizon

Dzisiaj chciałbym zaprezentować nie lada gratkę dla prawdziwych „wyjadaczy” Fallout 4 a mianowicie mod Horizon. Jest to modyfikacja która wprowadza ulepszony tryb Survival (przetrwania) chociaż powinienem napisać, że definiuje go na nowo.

Zmiany wprowadzone do gry obejmują chyba wszystkie aspekty rozgrywki – począwszy od licznych modyfikacji w perkach a na zaawansowanych mechanikach przetrwania na pustkowiach Wspólnoty kończąc. Do gry dodano kilka nowych mechanik (m.in. nowe sposoby hackowania terminali, otwierania zamków, liczne zmiany w wytwarzaniu przedmiotów) oraz zbilansowano zarówno zadawane jak i otrzymywane obrażenia. W kwestii leczenia naszej postaci również zauważyłem liczne zmiany. Stimpaki oraz przedmioty leczące statusy nie działają już tak „ochoczo” zaś radiacja naprawdę potrafi „dać w kość” nawet postaciom na wyższych poziomach. A dodając do tego fakt, że spanie czy też picie wody nie uzupełnia nam zdrowia sprawia, że gra staje się naprawdę trudna. Jeżeli wam „mało” to nadmienię, że autor modyfikacji „podłubał” również w scalowaniu przeciwników z naszym poziomem postaci, zatem raczej nie spotkamy tutaj obszarów ze „słabszymi” oponentami.

17374 0 1492653568 Fallout 4 Horizon

Jeszcze wytrwaliście z tym wpisem do tego momentu z pewnością zainteresuje Was fakt, że mod Horizon wprowadza nowy system umiejętności oraz rozwoju naszych towarzyszy…

Polecam zainstalować tą modyfikację na „czystym” F4 bez żadnych udziwnień, a następnie standardowo wybrać najwyższy poziom trudności w grze. Osobiście przeszedłem grę na Survival co nie sprawiło mi większych trudności a teraz… „stoję” gdzieś w 1/5 fabuły 🙂 zatem śmiało mogę stwierdzić, że modyfikacja Horizon przeznaczona jest stricte dla masochistów i/lub prawdziwych wyjadaczy gier survivalowych.

Jako, że mod jest ciągle rozwijany podaję wam link jedynie do Nexus’a.

http://zipansion.com/3tSyF

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Red Dead Redemption 2 Trainer +12 v1.0-v1355.18 [FLING]

Kabson

Gramy w Rise of the Triad: Dark War na Ps Vita !

Kabson

Fallout 4 – 10 porad na początek

Kabson

Command and Conquer Remastered Collection: Trainer +12 v1.0 [FLING]

iPOD

Kaiju of the Commonwealth

iPOD

FlaconOil’s HD ReTexture Project

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej