Mody do Fallout 76Mody do gierPobieralnia

Bethesta logo remover for Fallout 76

Blog  4 Bethesta logo remover for Fallout 76
Dzisiaj zaprezentuję Wam coś co pochodzi bezpośrednio ode mnie – stworzyłem niewielki programik który usuwa logo Bethesdy podczas startu tej gry. Modyfikacja z pewnością przyda się osobom, które mają ciągłe problemy z połączeniem i po prostu jak widzą blado kolorową animację Please Standby... coś ich trafia.

Działanie mojego skryptu (bo napisałem to w Autoit) jest bardzo proste. Po uruchomieniu go jako administrator (wyłączcie antywirus’a, może przeszkadzać) automatycznie podmienia plik znajdujący się w:

..\Fallout76\Data\Video\BGSLogo4k.bk2

Na jego „pustą” wersję przez co gra nie odtwarza tej monotonnej animacji. Pomysł zaczerpnąłem z modyfikacji dostępnej na Nexus Mods, jednak zamiast napisać bezmyślny poradnik postanowiłem napisać prosty skrypt, który automatycznie wyszukuje potrzebną lokalizację i podmienia pliki 😉

Usunięcie animacji jest banalnie proste. Po pierwszym uruchomieniu BLR_F76_v0.1.exe skrypt wyłączy animację, a po drugim uruchomieniu ją włączy. Skrypt nie posiada żadnego skomplikowanego GUI ani wodotrysków – zależało mi na jak najmniejszym rozmiarze pliku.

Skan Virustotal:

https://www.virustotal.com/#/file/7fb7989b297e0e65710e630649b9099d5936e04579697de66b913726e35f1a17/detection

Zachęcam do pobierania, testowania i oczywiście pozostawienia po sobie komentarza 😉

 


Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Dodajemy świecące przedmioty w Fallout 76

Kabson

Poradnik Autoit – polecenia warunkowe

Kabson

Fallout 76 Perk Loadout Manager

Kabson

HULK Mod

Kabson

Grand Theft Zombies

Kabson

Fallout 4 Age of Airships

iPOD

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej