GryPobieralnia

Tanuki Sunset


Blog  6 Tanuki Sunset

Tanuki Sunset to dość prosta, jednak uzależniająca gra w której zjeżdżamy na deskorolce po wijącej się jak serpentyna trasie. Po drodze musimy omijać przeszkody  i zbierać  „znajdźki” które poprawiają nasz wynik końcowy. Brzmi banalnie, prawda ? Nic bardziej mylnego !

W Tanuki Sunset naszym SK8 jest sympatyczny szop, który jakimś cudem zajumał deskorolkę, nauczył się na niej jeździć i wykonywać proste tricki. Gra jest wykonana w technologi cell shadingu, więc graficznie wygląda naprawdę przyzwoicie.

W grze przygrywa nam prosta, aczkolwiek wpadająca w ucho ścieżka dźwiękowa. Nawet słuchając ją n-ty przejazd nie jest w stanie zmęczyć ucha, więc brawa dla autorów !

Etapy w grze generowane są losowo, więc teoretycznie nie powinniśmy trafić dwa razy na taki sam przejazd. Dla mnie jest niestety trochę dziwne. Skoro naszym zadaniem w grze jest wykrzesanie najwyższego wyniku a do naszych poczynań dochodzi element losowy, więc oczywisty jest fakt, że oprócz naszych umiejętności potrzebujemy jeszcze odrobinę szczęścia w wygenerowaniu optymalnego przejazdu.

Na szczęście w trakcie kilku godzin (tak, pomimo swojej prostoty ta gra wciąga jak wir na Wiśle…) nie udało mi się jednak natrafić na sytuację, w której „przeszkadzajki” (zazwyczaj w postaci ruchu drogowego różnej maści) wygenerowały się w taki sposób, by nie dało się ich ominąć.  Wina za porażkę leżała zawsze po mojej stronie. Albo się zagapiłem, albo moje drewniane palce nie nadążały już za wydarzeniami na ekranie. No cóż, starość nie radość 😉

Klawiszologia:

  • A’ i ’D’ albo ’’ i ’→’ – Skręcanie szopkiem.
  • W’  – Przyśpieszanie
  • S’  – Obrót o 180 stopni
  • Spacja  – Drift
  • Escape – Zatrzymanie gry

Jeżeli macie konto na Patreonie, możecie wspomóc twórców tej gry niewielką dotacją. Dzięki waszemu wsparciu w grze mają pojawić się nowe deskorolki oraz możliwość zmiany wyglądu sympatycznego bohatera.

Mam nadzieję, że Squid Squad nie porzuci tego projektu, gdyż Tanuki Sunset  to naprawdę fajny projekt i naprawdę chciałbym zobaczyć go kiedyś w finalnej wersji.
A jak na razie, wracam do tej gry i staram się pobić mój najwyższy wynik 😉
Grę możecie pobrać stąd zupełnie za darmo. Polecam.

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Spyro the dragon: Artisans Revisited – Christmas Special

iPOD

Assassin’s Creed: Valhalla – Trainer +19 v1.0.2-v1.1.0 [FLING]

Kabson

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Texture Pack

Kabson

TENxPrivacy- wersja 0.3 wydana !

Kabson

Ferrari Virtual Race

Kabson

Dying Light 2 Stay Human Trainer [FLING]

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej