GSM Poradniki

Jak stworzyć prosty auto clicker w Androidzie

Dzisiaj chciałbym przedstawić wam prostą metodę na stworzenie sobie „klikacza” który będzie w stanie odwalać na nas mozolną robotę w większości gier na andka.

W sklepie Play jest naprawdę wiele takich aplikacji, jednak większość z nich jest płatna i/lub nie działa tak jak powinna. Osobiście korzystam z Auto Clicker – Automatic tap, która nawet w darmowej wersji współpracuje niemal bez problemów z każdą grą.

Na potrzeby tego poradnika poklikamy sobie AFK w grze Empires & Puzzles. Gra jest świetna, ale farming w tej grze zabija cały fun z grania. Po prostu nie zawsze możemy poświęcić grze tyle czasu, ile wymagają tego niektóre eventy 😉

Instalacja i udzielenie uprawnień.

Pobieramy Auto Clicker ze sklepu Play. Aby aplikacja działała poprawnie musimy nadać jej stosowne uprawnienia.

Screenshot 2021 01 27 12 18 19 619 com.truedevelopersstudio.automatictap.autoclicker kopia Jak stworzyć prosty auto clicker w Androidzie
W ten sposób nasz Auto Clicker dostanie stosowne uprawnienia do swojej pożytecznej pracy.

Tworzymy prosty skrypt klikacza.

Auto Clicker potrafi działać w dwóch trybach. W większości przypadków potrzebny nam będzie tryb wielu celów zatem klikamy na Włączone i uruchamiamy naszą grę. Teraz musimy odrobinę wysilić nasze szare komórki i pomyśleć, którą część „powtarzalności” gry chcemy zautomatyzować. Zielonym krzyżykiem dodajemy punkt który chcemy emulować. Czerwony minusik anuluje ostatni wybór.

Jeżeli chcecie emulować „tapnięcie i przeciągnięcie” to musicie przytrzymać zielony krzyżyk. Klikając na hotspot możecie ustawić na nim pauzę, czyli ile sekund ma czekać skrypt na następny krok.

Generalnie obsługa aplikacji do klikania za nas jest banalna. Możecie to sprawdzić na poniższym filmiku:

Niestety nie ma róży bez kolców. Czasami może się zdarzyć, że nasz skrypt aktywuje nie to co powinien. Tutaj właśnie potrzebne są nasze szare komórki. Trzeba tak skonfigurować skrypt, by poszczególne kliknięcia nie były w stanie kolidować ze sobą.

W większości gier polegających na „kliknij tu i tu” jest to banalnie proste. Auto Clicker  z pewnością nie przyda się osobom grającym w zręcznościówki…

Teraz już widzicie, że stworzenie sobie prostego bota który zautomatyzuje naszą „pracę” w grach na androidzie jest niezwykle proste.

Mam nadzieję, że komuś pomogłem;-)

 

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Przenosimy aplikacje na zewnętrzną kartę pamięci.

Kabson

Jak zmienić ikonę oraz nazwę aplikacji w Androidzie

Kabson

Uruchamiamy ukrytą grę w systemie Android.

Kabson

Nagrywamy obraz z Androida bez ROOT’a

Kabson

Gramy w The Elder Scrolls III: Morrowind na telefonie z androidem !

Kabson

Uniemożliwiamy automatyczną aktualizację dla wybranych aplikacji w Sklepie Play

Kabson
Subksrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej