GryPobieralnia

Pixel Crisis

Blog  Pixel Crisis

Pixel Crisis to hołd dla gier gatunku rail shooter, których już teraz się nie produkuje. Kiedyś ten gatunek królował na automatach wyposażonych w repliki giwer, a dziś ostatnia mi znana próba przywrócenia świetności strzelaninom na szynach była gra Rambo: The Video Game. O dziwo prezentowany przeze mnie Pixel Crisis jest nawet znacznie ciekawszy od wspomnianego tytułu ! A są ku temu przynajmniej trzy powody.

Po pierwsze urzeka wykonanie graficzne gry stylizowane na tytuły arcade z lat 90. Pixel art jest obecnie w modzie,  a ten zaprezentowany w tej grze stoi na najwyższym poziomie. 

Po drugie mechanika ( podobnie zresztą jak cześć tytułu…) skopiowana została z legendarnej już gry od Segi Time Crisis. Mamy tu zatem celowniczka którem sterujemy myszką, zaś spacja odpowiada za schowanie się za osłoną i jednoczesne przeładowanie broni. To wszystko, kiedyś do szczęścia nie potrzebne nam były wypasione wstawki fabularne, czy też skomplikowane sterowanie. 

Po trzecie gra jest naprawdę krótka. Pomimo, że Pixel Crisis da radę ukończyć w pół godziny, to zanim dojdziecie do takiej perfekcji zdążycie niejedną myszkę zaklikać na śmierć.

Do przejścia otrzymujemy tylko 3 mapy, jednak z pewnością nie ukończycie tej gry nie używając kontynuacji.. Sam gameplay również utrzymany jest w konwencji gier z automatów więc zapewniam was, że nie wybacza błędów.

Celowo nie wspominam tutaj o fabule w grze, gdyż jak wspomniałem to tylko podtekst do strzelania we wszystko co chce zrobić kuku głównemu bohaterowi tytułu.

Grę Pixel Crisis możecie pobrać zupełnie za darmo stąd, albo skorzystać z jednego z mirrorów dostępnych na naszym forum.

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Dark Ocean

Kabson

CrimedBOT v 0.3 wydany !

Kabson

Crysis Remastered: Trainer +12 v1.0 [FLING]

Kabson

Folder Scanner

Kabson

Gramy w Rise of the Triad: Dark War na Ps Vita !

Kabson

Brutal Wolfenstein 3D v 5.5

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej