GryPobieralnia

BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer

 

Blog  2 BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer

W BVOVB wcielamy się w Johna któremu ktoś wykorzystując chwilę nieuwagi podprowadził psa. Niestety dla bandziorów, nasz Jaś nie jest kijem robiony, a nawet kiedyś coś tam ćwiczył. Jak łatwo się domyślić, naszym zadaniem będzie odzyskanie psiaka z rąk bandziorków. 

Rozgrywka w BVOVB garściami czerpie z takich gier jak Final Fight, czy też nasze bardziej rodzime Franko: The Crazy Revenge. Naszym zadaniem jest po prostu zrobić kuku wszystkim pojawiającym się przeciwnikom na ekranie. W tym celu skorzystamy z siły własnej pięści, czy też od czasu do czasu wspomagamy się jakimś typem białego oręża.

To co przykuło mnie do ekranu to wykonanie tego tytułu. Cała gra utrzymana jest w stylu vintage art. Digitalizowane postacie poruszają się po tłach, a właściwie zdjęciach z lat przedwojennych co dodało grze niesamowitego klimatu. Początkowo myślałem, że BVOVB to kolejny nudny beatem’up oparty o silnik OpenBOR. Całe szczęście, że się myliłem i miło spędziłem przy BVOVB trochę wolnego czasu.

Nasi przeciwnicy do jakoś szczególnie inteligentnych nie należą. Jednak jak to mówią w kupie siła, więc występują dość licznie  i bardzo często wychodzą jednocześnie z dwóch stron ekranu. Niestety gra jest trochę toporna i starajcie się mieć wszystkich przeciwników skierowanych twarzą w jedną stronę. W przeciwnym razie osaczony John szybko dostanie w papę a my zobaczymy całkiem zabawną animację zejścia z tego świata.

Sterowanie naszą postacią jest banalnie proste. Johnem poruszamy się za pomocą strzałek, Z to atak a X odpowiada za blok. Właściwie tylko tyle potrzeba nam do wymierzenia klapsów przeciwnikom, więc nie będę się tutaj rozpisywał. 

Galeria: BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer

Pomimo, że gra jest naprawdę krótka polecam ją każdemu znudzonemu „większymi” tytułami. BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer to świetny indyczek z którym jak wcześniej wspomniałem,  można dobrze bawić się godzinę, bądź dwie.

BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer możecie pobrać zupełnie za darmo stąd, ewentualnie z naszego mirrorka.

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

160 dźwięków powiadomień od The Interactivist

Kabson

Cadillacs and Dinosaurs Hardcore Hack

Kabson

Not Tetris 2

Kabson

Portal Mario 64

Kabson

Pikachu Pokemon follower

Kabson

CrimedBOT v 0.2 wydany !

Kabson

1 komentarz

Avatar
Lepie Pierogi 23 listopada 2021 at 07:57

Fajne to, takie vintage Franko 😀

Odpowiedz

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej