PobieralniaGry

BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer

 

Blog 2

W BVOVB wcielamy się w Johna któremu ktoś wykorzystując chwilę nieuwagi podprowadził psa. Niestety dla bandziorów, nasz Jaś nie jest kijem robiony, a nawet kiedyś coś tam ćwiczył. Jak łatwo się domyślić, naszym zadaniem będzie odzyskanie psiaka z rąk bandziorków. 

Rozgrywka w BVOVB garściami czerpie z takich gier jak Final Fight, czy też nasze bardziej rodzime Franko: The Crazy Revenge. Naszym zadaniem jest po prostu zrobić kuku wszystkim pojawiającym się przeciwnikom na ekranie. W tym celu skorzystamy z siły własnej pięści, czy też od czasu do czasu wspomagamy się jakimś typem białego oręża.

To co przykuło mnie do ekranu to wykonanie tego tytułu. Cała gra utrzymana jest w stylu vintage art. Digitalizowane postacie poruszają się po tłach, a właściwie zdjęciach z lat przedwojennych co dodało grze niesamowitego klimatu. Początkowo myślałem, że BVOVB to kolejny nudny beatem’up oparty o silnik OpenBOR. Całe szczęście, że się myliłem i miło spędziłem przy BVOVB trochę wolnego czasu.

Nasi przeciwnicy do jakoś szczególnie inteligentnych nie należą. Jednak jak to mówią w kupie siła, więc występują dość licznie  i bardzo często wychodzą jednocześnie z dwóch stron ekranu. Niestety gra jest trochę toporna i starajcie się mieć wszystkich przeciwników skierowanych twarzą w jedną stronę. W przeciwnym razie osaczony John szybko dostanie w papę a my zobaczymy całkiem zabawną animację zejścia z tego świata.

Sterowanie naszą postacią jest banalnie proste. Johnem poruszamy się za pomocą strzałek, Z to atak a X odpowiada za blok. Właściwie tylko tyle potrzeba nam do wymierzenia klapsów przeciwnikom, więc nie będę się tutaj rozpisywał. 

Galeria: BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer

Pomimo, że gra jest naprawdę krótka polecam ją każdemu znudzonemu “większymi” tytułami. BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer to świetny indyczek z którym jak wcześniej wspomniałem,  można dobrze bawić się godzinę, bądź dwie.

BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer możecie pobrać zupełnie za darmo stąd, ewentualnie z naszego mirrorka.

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Rayman Redemption

Kabson

Need For Speed Underground 2 HD Mod

Kabson

Bloodborne PSX

Kabson

Pobieramy za darmo system Windows bezpośrednio ze strony Microsoftu

Kabson

Marvel vs. Capcom MAX

Kabson

Need For Speed Underground 2 High Vision Mod

Kabson

1 komentarz

Avatar
Lepie Pierogi 23 listopada 2021 at 07:57

Fajne to, takie vintage Franko 😀

Odpowiedz

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.