GryPobieralnia

Evil Dead

Blog  1 Evil Dead

Jestem wielkim fanem trylogii Evil Dead i chłonę jak gąbka gry z tej serii. A gry na podstawie filmów, jak wiadomo zazwyczaj nie wychodzą za dobrze. Na szczęście dzisiaj przedstawiam wam fanowską produkcję stworzoną na silniku OpenBOR, która jest całkiem ciekawą propozycją na zabicie wieczoru.

Fabuła w grze jest sztampowa do bólu. Jak zwykle złe demony porywają dziewczynę Ash’a w jedynie im wiadomym calu a sterowany przez nas bohater łapie za słynnego boomstick’a (czyli obrzyna) oraz swoją niezawodną piłę łańcuchową i ruszamy z odsieczą. Evil Dead to klasyczna side-scrollowany beatem’up w którym wcielając się w skórę Ash’a przedzieramy się przez 10 poziomów wypełnionych diabelskim pomiotem z którym musimy sobie poradzić. Po przejściu każdego z etapów odblokowujemy nowe ciosy, pozwalające nam jeszcze sprawniej eliminować przeciwników, zatem lepszej zachęty do wysilenia naszych palców nie potrzebujemy 😉

Galeria Evil Dead:

Gra wykonaniem niczym się nie wyróżnia od typowych „borowików”. Mamy więc tutaj lekko rozpaćkaną grafikę zmiksowaną z całkiem dobrze dobranymi efektami dźwiękowymi. Jak dla mnie wykonanie gry jest jak najbardziej na plus, w czasach gdy gier stylizowanych na retro mamy na pęczki ograniczenia silnika OpenBOR nie powinny nikomu przeszkadzać. Przypominam, że w opcjach OpenBOR możecie włączyć filtry graficzne, które usprawniają wizualny odbiór gry.

Mój kiepski gameplay 😉

Moim zdaniem autor mógł trochę dłużej popracować nad designem postaci. O ile przeciwnicy poruszają się całkiem płynnie i dysponują dość pokaźną ilością klatek animacji, to po prostu ich wygląd nie zawsze zgrywa się z wyglądem poziomów.

Grę możecie pobrać zupełnie za darmo klikając w ten odnośnik, ewentualnie wykorzystać jeden z naszych mirrorków.

Dziękuję za uwagę.

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

5 Najatrakcyjniejszych towarzyszek w Skyrim

Kabson

A Fistful of Cows

Kabson

Fender Bender

Kabson

No Players Online

iPOD

Spelunky 2: Trainer +11 v1.10-v1.14.0 [FLING]

Kabson

LameDuke (prototyp DN3D)

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej