GryPobieralnia

Abandoned 64

Blog  Abandoned 64

Na łamach mojego bloga staram się przedstawiać wam ciekawe, darmowe gry. Abandoned 64 jest właśnie jedną z ciekawszych perełek krążących po sieci.

A to wszystko zarówno za sprawą wykonania, jak i dość ciekawej fabuły stojącej niejako za tytułem. Oczywiście, o ile rozwiążemy dlaczego Abandoned 64 zostało porzucone przez developerów…

W Abandoned 64 wcielamy się w beta testera gry na Nintendo 64.  Jak to z wersjami beta bywa, gra jest pełna błędów, głuchy, niedokończonych lokacji i tym podobnych „atrakcji”. Naszym zadaniem jako gracza-testera jest wykorzystanie wspomnianych gliczy do przejścia jak najdalej. Zagadki w grze są dość ciekawe, osobiście musiałem obejrzeć kilka filmów na YT, aby przejść do kolejnej lokacji.

Galeria Abandoned 64

Wykonanie gry to jak wspomniałem stoi na poziomie gier ze stareńkiej, klasycznej konsoli Nintendo 64. Mamy tutaj zatem masę rozmazanych tekstur, kanciastych postaci wraz z ich uproszczonymi animacjami. Jak dla mnie wisienka na torcie wykonania tej gry byłaby wszechobecna mgła, tak często wykorzystana w oryginalnych grach na N64. 

Abandoned 64 nie jest dobrym wyborem, jeżeli od tak chcemy w to po prostu pograć. Zagadki w grze, chociaż jest ich tylko kilka potrafią zatrzymać nas na dłuższą chwilę. 

Grę możecie pobrać za darmo stąd.

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Quake I Ultra Quality

Kabson

CrimeDBot – Info z placu boju cz.2 ;-)

Kabson

Dying Light 2 Stay Human Trainer [FLING]

Kabson

Gramy w Super Mario 64 Odyssey na emulatorze N64 !

Kabson

Konfiguracja Project64 (emulator Nintendo 64)

Kabson

Mortal Kombat Anthology

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej