Image default
PobieralniaGry

Abandoned 64

Na łamach mojego bloga staram się przedstawiać wam ciekawe, darmowe gry. Abandoned 64 jest właśnie jedną z ciekawszych perełek krążących po sieci.
A to wszystko zarówno za sprawą wykonania, jak i dość ciekawej fabuły stojącej niejako za tytułem. Oczywiście, o ile rozwiążemy dlaczego Abandoned 64 zostało porzucone przez developerów…
W Abandoned 64 wcielamy się w beta testera gry na Nintendo 64. Jak to z wersjami beta bywa, gra jest pełna błędów, głuchy, niedokończonych lokacji i tym podobnych “atrakcji”. Naszym zadaniem jako gracza-testera jest wykorzystanie wspomnianych gliczy do przejścia jak najdalej. Zagadki w grze są dość ciekawe, osobiście musiałem obejrzeć kilka filmów na YT, aby przejść do kolejnej lokacji.

Galeria Abandoned 64

Wykonanie gry to jak wspomniałem stoi na poziomie gier ze stareńkiej, klasycznej konsoli Nintendo 64. Mamy tutaj zatem masę rozmazanych tekstur, kanciastych postaci wraz z ich uproszczonymi animacjami. Jak dla mnie wisienka na torcie wykonania tej gry byłaby wszechobecna mgła, tak często wykorzystana w oryginalnych grach na N64.
Abandoned 64 nie jest dobrym wyborem, jeżeli od tak chcemy w to po prostu pograć. Zagadki w grze, chociaż jest ich tylko kilka potrafią zatrzymać nas na dłuższą chwilę.
Grę możecie pobrać za darmo stąd.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.7 / 5. Głosów: 3

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Skyrim Immersive Creatures

Kabson

Horizon: Zero Dawn – Complete Edition: Trainer +28 v1.0 [FLING]

Kabson

CONTROL: Trainer +12 v1.0-v1.10+ DX11/DX12 [FLING]

iPOD

Attack of the 50ft Robot!

Kabson

Sweet Home (1989)

Kabson

PS5 Simulator

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.