PobieralniaGry

Abandoned 64

Blog

Na łamach mojego bloga staram się przedstawiać wam ciekawe, darmowe gry. Abandoned 64 jest właśnie jedną z ciekawszych perełek krążących po sieci.

A to wszystko zarówno za sprawą wykonania, jak i dość ciekawej fabuły stojącej niejako za tytułem. Oczywiście, o ile rozwiążemy dlaczego Abandoned 64 zostało porzucone przez developerów…

W Abandoned 64 wcielamy się w beta testera gry na Nintendo 64.  Jak to z wersjami beta bywa, gra jest pełna błędów, głuchy, niedokończonych lokacji i tym podobnych “atrakcji”. Naszym zadaniem jako gracza-testera jest wykorzystanie wspomnianych gliczy do przejścia jak najdalej. Zagadki w grze są dość ciekawe, osobiście musiałem obejrzeć kilka filmów na YT, aby przejść do kolejnej lokacji.

Galeria Abandoned 64

Wykonanie gry to jak wspomniałem stoi na poziomie gier ze stareńkiej, klasycznej konsoli Nintendo 64. Mamy tutaj zatem masę rozmazanych tekstur, kanciastych postaci wraz z ich uproszczonymi animacjami. Jak dla mnie wisienka na torcie wykonania tej gry byłaby wszechobecna mgła, tak często wykorzystana w oryginalnych grach na N64. 

Abandoned 64 nie jest dobrym wyborem, jeżeli od tak chcemy w to po prostu pograć. Zagadki w grze, chociaż jest ich tylko kilka potrafią zatrzymać nas na dłuższą chwilę. 

Grę możecie pobrać za darmo stąd.

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 2

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Horizon: Zero Dawn – Complete Edition: Trainer +28 v1.0 [FLING]

Kabson

7 Dodatków graficznych, które poprawiają wygląd Skyrim.

Kabson

Cuphead: You Can’t Run Away From God

Kabson

Terminator: Resistance – Trainer +13 v1.027-v1.050 [FLING]

Kabson

Last Dance

Kabson

Fallout 4 RideableBot

iPOD

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.