PobieralniaMody do gierMody do GTA IV

GTA IV Poland: Warsaw

Blog 5

GTA IV Poland: Warsaw jest modyfikacją, w której Niko Bellic będzie mógł zwiedzić naszą piękna stolicę.
No może nie do końca, gdyż mapa dość pokaźnych rozmiarów złożona jest z kilku punktów orientacyjnych takich jak Pałac Kultury i Nauki, Most Siekierkowski, stadion, oraz sieci lepiej i gorzej odwzorowanej sieci głównych ulic.

Modyfikacja powstawała podobno 8 lat. Niestety co finalnie dostaliśmy jest dalekie od ideału. Ulice są puste i szare, brakuje tutaj podstawowych elementów krajobrazu, takich jak kosze na śmieci czy ławki, a o przystankach tramwajowych nie wspomnę.
Dodatkowo w grze nie zmieniono modeli aut, chociaż tego typ mod aż się o to prosi. Jak twierdzi autor moda, powstawał on 8 lat. Naszym zdaniem to stanowczo za mało, aby tak dużą modyfikacje był w stanie ogarnąć tylko jeden zapaleniec. Zapomnijcie również o jakichkolwiek misjach, GTA IV Poland: Warsaw to tylko pusta mapka. Na dodatek, autor modyfikacji sam nas informuje, że jest świadomy niedociągnięć i wie, o błędach w swoim projekcie. Na szczęście błędy sprowadzają się do niepoprawnego pojawiania się aut, czy też na blokowaniu przechodniów w niektórych miejscach. W trakcie testowania nie udało mi się modyfikacji zawiesić, czy też wywalić gry do pulpitu.

Mimo wszystko należy docenić nakład włożonej pracy i naprawdę żałuję, że autor modyfikacji na razie przerwał nad nią pracę. Jeżeli znalazłby czas na dokończenie projektu, podmianę modeli aut i głównej postaci na jakiegoś Sebix’a to z tej totalnej konwersji wyszłoby coś naprawdę fajnego.

Galeria GTA IV Poland: Warsaw ?

A jakby jeszcze znalazł się ktoś, kto popracowałby nad misjami… naprawdę marzy mi się misja, w której na przykład uczestniczymy w jakiejś demonstracji, czy też raz na zawsze zrobili porządek z jednym kurduplem mieszkającym na Żoliborzu 😉

Jak widzicie, GTA IV Poland: Warsaw ma naprawdę olbrzymią możliwość rozwoju. Trzeba tylko nad tą modyfikacją trochę popracować.

Jak zainstalować GTA IV Poland: Warsaw ?

W pierwszej kolejności musicie posiadać świeżo zainstalowaną wersję GTA IV (bez żadnych modów). Następnie pobieramy modyfikację i po wypakowaniu archiwum, wklejamy pliki modyfikacji do folderu z grą.

Grę uruchamiamy z pliku PlayGTAIV.exe.

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Folder Scanner

Kabson

CrimeDBot – Info z placu boju cz.5 ;-)

Kabson

Duke Nukem 3D: High Resolution Pack

Kabson

W3 Evolved – Extreme FX

Kabson

Terminator: Resistance – Trainer +13 v1.027-v1.050 [FLING]

Kabson

Spelunky 2: Trainer +11 v1.10-v1.14.0 [FLING]

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej