GryPobieralnia

Mystery Of Tyskie Islands

Mystery Of Tyskie Islands jest kolejną konwersją DOOM’a 2, którą chciałbym się podzielić z czytelnikami mojego bloga. Tym bardziej, że tą totalną modyfikacją Polacy udowodnili światu, że my nie gęsi… i swoje mody mamy 😉

Akcja gry dzieje się w 1912 roku. Wcielamy się w Franka Masseur’a, którego zadaniem jest obalenie złego dyktatora. To co się od razu rzuca w oczy to naprawdę rozbudowane lokacje. Przez większą część gry będziemy walczyć w dżungli, która jak na możliwości silnika została nawet dobrze odwzorowana. W trakcie testowania modyfikacji nawet raz pomyślałem sobie, że jeżeli pierwszy Far Cry byłby wydany tę dekadę wcześniej… to właśnie tak by wyglądał.

Autor konwersji o swojsko brzmiącym nicku WojtTheDoomer naprawdę włożył sporo pracy w to, aby lokacje nie wyglądały na gotowce złożone z assetów. Wszystko jest tu spójne i chociaż niektóre etapy to nieźle zaprojektowane labirynty, naprawdę rzadko będziecie musieli korzystać z dostępnej w grze mapy.

Do naszej dyspozycji został oddany nowy arsenał, niestety strasznie zubożony w porównaniu do tego, co oferują inne modyfikacje DOOM’a. Na nasze szczęście przeciwnicy nie są szczególnie odporni na serwowany przez nas ołów, więc poziom trudności w tej grze został odpowiednio zbalansowany.

Galeria: Mystery Of Tyskie Islands 

Modyfikację możecie pobrać stąd, ewentualnie wykorzystać nasz mirrorek na forum. Grę uruchamiamy za pomocą silnika GZDOOM.

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Brutal Doom Black Edition HD

Kabson

Fallout 4 RideableBot

iPOD

Rozpoczęcie prac nad CrimeDBOT v 0.3

Kabson

CrimeDBot – Info z placu boju cz.6 ;-)

Kabson

TENxPrivacy- wersja 0.3 wydana !

Kabson

Chip’n Dale Rescue Rangers (unofficial remaster)

iPOD

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej