PobieralniaGry

Mystery Of Tyskie Islands

Mystery Of Tyskie Islands jest kolejną konwersją DOOM’a 2, którą chciałbym się podzielić z czytelnikami mojego bloga. Tym bardziej, że tą totalną modyfikacją Polacy udowodnili światu, że my nie gęsi… i swoje mody mamy 😉

Akcja gry dzieje się w 1912 roku. Wcielamy się w Franka Masseur’a, którego zadaniem jest obalenie złego dyktatora. To co się od razu rzuca w oczy to naprawdę rozbudowane lokacje. Przez większą część gry będziemy walczyć w dżungli, która jak na możliwości silnika została nawet dobrze odwzorowana. W trakcie testowania modyfikacji nawet raz pomyślałem sobie, że jeżeli pierwszy Far Cry byłby wydany tę dekadę wcześniej… to właśnie tak by wyglądał.

Autor konwersji o swojsko brzmiącym nicku WojtTheDoomer naprawdę włożył sporo pracy w to, aby lokacje nie wyglądały na gotowce złożone z assetów. Wszystko jest tu spójne i chociaż niektóre etapy to nieźle zaprojektowane labirynty, naprawdę rzadko będziecie musieli korzystać z dostępnej w grze mapy.

Do naszej dyspozycji został oddany nowy arsenał, niestety strasznie zubożony w porównaniu do tego, co oferują inne modyfikacje DOOM’a. Na nasze szczęście przeciwnicy nie są szczególnie odporni na serwowany przez nas ołów, więc poziom trudności w tej grze został odpowiednio zbalansowany.

Galeria: Mystery Of Tyskie Islands 

Modyfikację możecie pobrać stąd, ewentualnie wykorzystać nasz mirrorek na forum. Grę uruchamiamy za pomocą silnika GZDOOM.

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Plush Teddy Bear Follower

Kabson

Blood TC

Kabson

GTA IV Iron Man Mod

Kabson

Pobieramy filmy z Youtube na smartfona z Androidem

Kabson

Pobieramy za darmo system Windows bezpośrednio ze strony Microsoftu

Kabson

Skyrim Immersive Creatures

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.