PoradnikiPC/Emulacja

Gramy w GoldenEye 007 postaciami z Mario 64

Blog kopia 2

Nie da się ukryć, że Super Mario 64 oraz GoldenEye 007 były grami, przez które dobrze zapamiętaliśmy konsolę Nintendo 64. Dzisiaj pokażę wam, w jaki sposób “odblokować” bohaterów Super Mario 64 w grze GoldenEye 007.

Tak jak w przypadku innych modów gier na Nintendo 64, takich jak Super Mario 64 Odyssey, czy też Banjo-Kazooie w Super Mario 64 musimy posłużyć się odpowiednim programem.

Co będzie nam potrzebne do podmiany postaci w GoldenEye 007 ?

  • Program Xdelta patcher – dzięki niemu “poprawimy” oryginalny rom gry.
  • Patch do gry – pobieramy go stąd.
  • Romu NTSC-U GoldenEye 007. Koniecznie musi posiadać rozszerzenie *.z64.
  • Emulatora konsoli – polecam M64Py.

Jak zainstalować patch w grze GoldenEye 007 ?

Tak jak wspomniałem wcześniej, to nie jest pierwszy ciekawy mod którym chciałbym się z Wami podzielić. O tym jak korzystać z Xdelta patcher pisałem już np. przy okazji prezentacji modyfikacji Portal Mario 64, którego również polecam. Sama aplikacja patcha jest dziecinnie łatwa i nikt nie powinien mieć z nią problemu 😉

Galeria:

Modyfikacja podmienia wszystkie postacie w grze na te znane z Super Mario 64, przez co poważny James Bond zamienia się nie do poznania. Modyfikacja dodaje również kilka poziomów z SM64 do trybu deadmatch, jednak nie byłem w stanie im zrobić jakichś sensownych screenów.

Muszę wam przyznać, że ten mod można traktować głównie jako ciekawostkę, gdyż nie zmienia on w żaden sposób rozgrywki. Wyskakujące przed celownikiem Koopa Troopa co prawda sprawiają, że na naszej twarzy pojawia się banan, jednak po kilku(nastu) minutach gra w ten sposób zaczyna naprawdę nudzić. 

Dużo ciekawsze są nowe poziomy do rozgrywki wieloosobowej. Zwiedzanie zamku Peach i jego okolic w poszukiwaniu przeciwników sprawia trochę frajdy i potrafi nas zająć na kilkanaście minut.

Mam nadzieję, że kiedyś “dokopię się” do jakiejś sensownej modyfikacji Perfect Dark, gdyż moim zdaniem to właśnie przygody Joanny są najlepszym FPS’em jaki pojawił się na tej konsoli. W każdym bądź razie z pewnością się nim z Wami podzielę.

Dziękuję za uwagę.

 

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 8

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Banjo-Kazooie w Super Mario 64

Kabson

TemplarGFX’s ACM Overhaul

Kabson

Vice City for FiveM

Kabson

7 Dodatków graficznych, które poprawiają wygląd Skyrim.

Kabson

MediEvil – Hero of Gallowmere

Kabson

Konfiguracja Project64 (emulator Nintendo 64)

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.