PobieralniaMody do gierMody do GTA: San Andreas

GTA Mixed (LC+VC+SA)

Blog kopia 1

GTA Mixed jest prawie udaną próbą połączenia trzech dobrze znanych nam miast w jedną wielką mapę w GTA: San Andreas. Mod jest bardzo dobrze przygotowany, po każdej dodatkowej lokacji poruszają się znane z VC/GTA3 pojazdy i przechodnie.

Niestety modyfikacja oprócz znacznego powiększenia świata gry po którym możemy się poruszać nie oferuje nic więcej. Aż chciałoby się, by w nowych lokacjach pojawiły się jakieś ciekawe misje. 

Poczas testowania modyfikacji trafiłem na kilka glitchy, raz nawet grę wywaliło mi do pulpitu. Pomimo tego polecam sprawdzić tę modyfikację, gdyż robi większe wrażenie od nie tak dawno wydanego remstera tych trzech części gry.

Instalacja GTA Mixed (LC+VC+SA)

Moim zdaniem oryginalny sposób instalacji tej modyfikacji jest zbyt trudny dla osoby, która chce ją tylko zobaczyć. Dlatego też przygotowałem i umieściłem na naszym forum gotową paczkę, którą wystarczy wypakować do głównego folderu gry GTA: San Andreas. Dodatkowo spakowałem całość NanoZIP’em co zaowocowało naprawdę małym plikiem do pobrania. Dla bezpieczeństwa waszych stanów gry zalecam wykonanie ich kopii zapasowej przed uruchomieniem zmodowanej gry.

Galeria: GTA Mixed (LC+VC+SA)

Dziękuję za uwagę.

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 8

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Bethesta logo remover for Fallout 76

iPOD

Gramy w Super Mario 64 Odyssey na emulatorze N64 !

Kabson

Grand Theft Zombies

Kabson

Wild Penguins

Kabson

Wiedźmin III w Skyrim

Kabson

Shark-O-Matic

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.