GryPobieralnia

Dead Space Demake

dead space demakeDead Space Demake to wspaniała gra stworzona przez fanów, która przenosi klasyczną, znaną nam przygodę Isaaca do świata konsoli PlayStation 1. Gra jest krótka, przejście całego tytułu zajmie nam nie więcej niż 25 minut, ale autorom udało się w niej bezbłędnie odwzorować rozgrywkę i klimat oryginalnej gry Dead Space wydanej w 2008 roku.

Gracz wciela się w postać Isaaca, który próbuje przywrócić działanie systemu tramwajowego, jednocześnie walcząc z niebezpiecznymi nekromorfami. W nierównej walce będziemy wykorzystać słynny plazmowy palnik i umiejętność stazji (nie wiem jak to się pisze po naszemu ;p). Niestety dla zapaleńców, demake to tylko początek historii znanej z oryginału, jednak jest wykonany tak dobrze, że warto się z nim zapoznać. 

Sterowanie w grze nie odbiega znacznie od swojej “dorosłej” wersji. Moim zdaniem szkoda, że autorzy tego dzieła wyrzucili z gry niektóre elementy z oryginalnej gry, takie jak np. “foot stomp”, czyli dobicie oponenta za pomocą buta, czy też nie dodano większej ilości pukawek do wypróbowania. Być może kiedyś autorzy zachęceni popularnością nich dzieła uraczą nas pełna wersją, chociaż z tym może być trudno, gdyż z pewnością takie dzieło będzie łamać stos praw autorskich.

Galeria: Dead Space Demake

Pomimo tych wad Dead Space Demake w pełni oddaje napięcie i atmosferę oryginału, pozwalając graczom na pełne zanurzenie się w świecie rozczłonkowywania nekromorfów, tym razem w zubożonej graficznie wersji.

Podsumowując Dead Space Demake to świetny tytuł, który warto pobrać i zobaczyć jak wyglądałaby ta gra na konsoli wydanej prawie trzydzieści lat temu. Osobiście chciałbym zobaczyć więcej tego typu projektów, gdyż temat demake jest niezwykle popularny i wciąż rozwija swój potencjał.

Grę możecie pobrać kompletnie za darmo odwiedzając tę stronę.

Ja bawiłem się przy niej świetnie. Życzę miłego grania !

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

TENxPrivacy- wersja 0.3 wydana !

Kabson

Mario on drugs

Kabson

TENxPrivacy – sneak peek wersji 0.2

Kabson

Quake II XP

Kabson

PS5 Simulator

Kabson

Pikachu Pokemon follower

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.