PC/EmulacjaPoradniki

Gran Turismo 2 Plus

Gran Turismo 2 Plus

Gran Turismo 2 Plus to nieoficjalny, fanowski patch stworzony przez pasjonatów gry Gran Turismo 2, który ma na celu naprawienie błędów występujących w oryginalnej wersji gry oraz dodanie zawartości, która została wycięta z drugiej części. Twórcy tego patcha starają się poprawić jakość rozgrywki, dostosować mechanikę gry oraz przywrócić elementy, które pierwotnie miały znaleźć się w grze, ale z różnych powodów zostały pominięte przez deweloperów.

Ponadto, twórcy Gran Turismo 2 Plus starają się naprawić statystyki obecnych pojazdów, aby zapewnić bardziej zbalansowaną rozgrywkę. 

To dzieło fanów, którzy swoją pasją do serii Gran Turismo starają się przyczynić do usprawnienia doświadczenia graczy i przywrócenia zawartości, która mogła zasilić drugą część, ale nie znalazła się w niej z różnych przyczyn.

Warto jednak pamiętać, że jako nieoficjalny projekt, Gran Turismo 2 Plus może być podatny na błędy i prawdopodobnie zupełnie niezgodny z zapisami gry z oficjalnej części. Dlatego też, jeżeli chcecie go sprawdzić na oryginalnej konsoli warto wcześniej zrobić backup swojego save z gry.

Instalacja:

Na zakończenie kilka screenów:

Dziękuję za uwagę i życzę miłego grania !

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Need For Speed :Most Wanted Modern Rockport

Kabson

5 Najatrakcyjniejszych towarzyszek w Skyrim

Kabson

Wild Penguins

Kabson

Free Falcon 6.0

Kabson

Konfiguracja GreedyTorrent

Kabson

God of War: Trainer +15 v1.0 [FLING]

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.