Image default
PC/EmulacjaPoradniki

Gran Turismo 2 Plus

Gran Turismo 2 Plus to nieoficjalny, fanowski patch stworzony przez pasjonatów gry Gran Turismo 2, który ma na celu naprawienie błędów występujących w oryginalnej wersji gry oraz dodanie zawartości, która została wycięta z drugiej części. Twórcy tego patcha starają się poprawić jakość rozgrywki, dostosować mechanikę gry oraz przywrócić elementy, które pierwotnie miały znaleźć się w grze, ale z różnych powodów zostały pominięte przez deweloperów.
Ponadto, twórcy Gran Turismo 2 Plus starają się naprawić statystyki obecnych pojazdów, aby zapewnić bardziej zbalansowaną rozgrywkę.
To dzieło fanów, którzy swoją pasją do serii Gran Turismo starają się przyczynić do usprawnienia doświadczenia graczy i przywrócenia zawartości, która mogła zasilić drugą część, ale nie znalazła się w niej z różnych przyczyn.
Warto jednak pamiętać, że jako nieoficjalny projekt, Gran Turismo 2 Plus może być podatny na błędy i prawdopodobnie zupełnie niezgodny z zapisami gry z oficjalnej części. Dlatego też, jeżeli chcecie go sprawdzić na oryginalnej konsoli warto wcześniej zrobić backup swojego save z gry.

Instalacja:

Na zakończenie kilka screenów:

Dziękuję za uwagę i życzę miłego grania !

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.5 / 5. Głosów: 2

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Setris

Kabson

9 klientów sieci torrent, które musisz poznać.

Kabson

Grand Theft Zombies

Kabson

Plush Teddy Bear Follower

Kabson

Hotspot WiFi tylko dla nas !

Kabson

Fallout 3 HD Texture Pack

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.