GryPobieralnia

Bad Flesh

bad flesh

Bad Flesh to niezwykle niepokojąca gra wykonana w naprawdę niskiej rozdzielczości, w której naszym zadaniem jest bycie kanibalem jedząc dobre mięso i unikając zjedzenia “złego” mięsa.

Tytuł został stworzona na Low Rez Jam 2023 z rozdzielczością zaledwie 64×64 pikseli, Bad Flesh to bardzo dziwna gra horrorowa trwająca zaledwie pięć minut, w której uczestniczysz w kanibalizmie. Prezentowane są Ci zakażone ciała, a Twoim zadaniem jest wybieranie zdrowych części, które możesz zjeść.

W miarę jak gra się rozwija, ciała stają się coraz bardziej zdeformowane, a rzeczy stają się znacznie dziwniejsze. Początkowo może wydawać się, że rozróżnienie między dobrym a złym mięsem jest stosunkowo proste, ale im dalej w grze, tym trudniej jest dokładnie określić, która część jest bezpieczna do spożycia. Rany, infekcje i nieprawidłowości anatomiczne zaczynają przewijać się na ekranie, co sprawia, że ​​decyzje stają się coraz bardziej niepewne i przerażające.

Rzeczywista rozgrywka w Bad Flesh jest dość prosta, ale to właśnie dzięki swojej prostocie i minimalizmowi tworzy niesamowitą atmosferę. Pomimo ograniczonej rozdzielczości, styl graficzny dostarcza wystarczająco dużo detali, aby wciągnąć nas w świat gry i naprawdę wprawić w przerażenie.

To, co wyróżnia Bad Flesh, to jego zdolność do budowania napięcia i niepokoju, wykorzystując ograniczone środki techniczne. Dźwięki, muzyka i efekty wizualne są tak zaprojektowane, że doskonale komponują się z tematem gry, tworząc niezwykle sugestywną atmosferę.

Galeria: Bad Flesh

Chociaż temat gry, którym jest kanibalizm, może być niezwykle kontrowersyjny i odrażający, to Bad Flesh wydaje się eksplorować go w sposób, który pobudza wyobraźnię i stawia przed graczem trudne moralne pytania. Gra może być niepokojąca, ale jednocześnie jest wyjątkowo przemyślana i angażująca. Tak więc, mimo że tematyka jest odrażająca, sama gra jest niezwykle udana i zapadająca w pamięć.

Tytuł polecam do zobaczenia w trakcie przerwy na papierosa 😉

Można go pobrać za darmo odwiedzając ten link.

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Vice City for FiveM

Kabson

The Hunt

Kabson

Red Dead Redemption 2 Trainer +12 v1.0-v1355.18 [FLING]

Kabson

Rozpoczęcie prac nad CrimeDBOT v 0.3

Kabson

Serious Sam 4: Trainer +15 v1.0-v1.01 [FLING]

Kabson

Blade of Agony

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.