Mody do gier

Resident Evil – Containment

Resident Evil Containment

Resident Evil – Containment to totalna konwersja  oryginalnej wersji gry “Resident Evil” z 1996 roku. Fabuła gry opowiada o niejakim Ghost, członka Umbrella Security Service, który został wysłany do Arklay Research Facility, aby zbadać wysłany sygnał o pomoc. Akcja tej modyfikacji rozgrywa się krótko przed wydarzeniami w “Resident Evil 0” i “Resident Evil”.

Mod zawiera zupełnie nową historię, która luźno wpisuje się w oryginalną linię czasową “Resident Evil”, a także wiele zupełnie nowych lokacji. Niektóre z tych nowych lokacji oparte są na odrzuconych koncepcjach i szkicach koncepcyjnych związanym z grą “Resident Evil”, a inne są zupełnie nowymi, oryginalnymi pomysłami autorów. Resident Evil – Containment zawiera również nowe sceny przerywnikowe, zagadki, wydarzenia, muzykę, dźwięki, filmy FMV oraz nowe funkcje rozgrywki, które dotąd nie pojawiły się w serii “Resident Evil”

Galeria: Resident Evil – Containment

Modyfikację (a właściwie całą grę, gdyż jest to modyfikacja typu standalone) możecie pobrać zupełnie za darmo odwiedzając tę stronę.

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznej serii “Resident Evil”, to gorąco zachęcam do pobrania “Resident Evil – Containment“. Takie staroszkolne tytuły już się nie pojawiają, ale wciąż są niezwykle grywalne.

Życzę miłego grania !

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Resident Evil 3: Dark Infection

Kabson

GTA III RAGE Classic

Kabson

Najlepsza metoda na ogranie Resident Evil 3 na PC !

iPOD

Grand Theft Auto: San Andreas Spider-Man Mod

Kabson

10 modyfikacji, które całkowicie odmienią wygląd GTA San Andreas

Kabson

Vice City RAGE

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.