GryPobieralnia

Faith 64

Faith 64W przeddzień 21 września 1986 roku, w domu rodziny Martina odbył się egzorcyzmy które jak bywa, wymknęły się spod kontroli jak wydatki obecnego rządu na kolejne plusy. Dokładnie rok po tych krwawych wydarzeniach jedyny ocalały ksiądz wraca do posiadłości, aby zakończyć swoją robotę…

FAITH 64 to stworzony przez fanów remake gry FAITH który przeniósł grafikę stylizowaną na grę spod stareńkiego MS-DOS’a na coś, co śmiało mogłoby zostać wydane ne Nintendo 64.

W grze możecie się spodziewać prostej, trójwymiarowej grafiki, topornego sterowania oraz naprawdę tragicznie wykonanych dialogów. Te dialogi, ze względu na dążenie do utrzymania klimatu retro, zostały nagrane na prawdopodobnie najprostszym syntezatorze mowy, jaki autor mógł znaleźć. To wszystko sprawia, że FAITH 64 to gra specyficzna i nie każdemu przypadnie do gustu. W pewnych fragmentach twórcy gry wyraźnie inspirowali się klasycznym tytułem “Alone in the Dark”, co szczególnie widać w sposobie rozmieszczenia i obsługi kamery.

W grze zaimplementowano chyba wszystko, co możecie znaleźć w FAITH: The Unholy Trinity dlatego też, jeśli jesteście fanem tej retro gry powinniście sięgnąć po FAITH 64. Z pewnością się nie zawiedziecie.

Galeria: Faith 64

Grę możecie pobrać zupełnie za darmo odwiedzając tę stronę, ewentualnie skorzystać z naszego mirrorka na forum.

Dziękuję za uwagę i życzę miłego grania !

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Command and Conquer Remastered Collection: Trainer +12 v1.0 [FLING]

iPOD

Blood TC

Kabson

Ace Combat 7: Skies Unknown – Trainer +11 v1.0-v20200402 [FLING]

iPOD

Wiedźmin III w Skyrim

Kabson

Home Alone

Kabson

M.A.M.E Extras (Zawsze najnowsza wersja)

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.