GryPobieralnia

Marvel vs. Capcom MAX

Marvel vs. Capcom MAX

“Marvel vs. Capcom” to popularna seria gier walki, która po raz pierwszy pojawiła się w 1996 roku. Gra ta łączyła (i nadal łączy) postacie z uniwersum Marvel Comics z bohaterami z różnych gier stworzonych przez firmę Capcom.

Rozwinięciem tego crossovera jest prezentowany dzisiaj Marvel vs. Capcom MAX który hula na silniku M.U.G.E.N i moim zdaniem jest jednym z największych projektów opartych na tym silniku.

Główną zaletą Marvel vs. Capcom MAX jest ilość postaci, jakimi możemy zagrać. Jest ich naprawdę “od wuja i trochę”, tak samo mogę określić ilość plansz na których toczymy nasze walki. Co prawda część postaci jest źle wyskalowana w stosunku do plansz, na których toczymy pojedynki ale to standard w tego typu “produkcjach”.

Chociaż można ponarzekać, że rozgrywka w środowisku M.U.G.E.N. wydaje się podobna do innych produkcji na tym silniku, to dobór postaci i ich zbalansowanie sprawiają, że ta składanka jest wyjątkowa i naprawdę warta polecenia. Po prostu zamiast pobierać kilka(naście) gier na silniku M.U.G.E.N pobieramy “wsio” w jednym.

Galeria: Marvel vs. Capcom MAX

Cała (rozpakowana) gra zajmie na naszych dyskach aż 16,5 GB, jednak my dla naszych czytelników przygotowaliśmy repack zajmujący “tylko” trochę ponad 6GB. W ten sposób przy wykorzystaniu kompresji NanoZIP zaoszczędziliśmy wam naprawdę sporo transferu.

Grę możecie pobrać stąd (9,91 GB archiwum ZIP), bądź z mirrorka na naszym forum (6,20 GB).

Dziękuję za uwagę.

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Blood TC

Kabson

GTA1 & GTA2

Kabson

Emulujemy Game.com na PC (game.com)

Kabson

The Chinese Stealth Suit

Kabson

Only If

Kabson

LeazyRunner

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.