Nawigacja po forum
Ścieżka forum - jesteś tutaj:ForumEmulacja: NintendoCo zamiast Pegasusa ?
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Co zamiast Pegasusa ?

Chciałbym powrócić do dzieciństwa ALE nie chcę grać na emulatorach (mam fullset NES'a)

Jaką konsolę w HDMI polecacie pod obecne TV, która radzi sobie z cartami z naszego Pegaza ? Bo chciałbym zacząć je zbierać.

HYPERKIN RetroN 1 HD, ma złącze HDMI i doskonale radzi sobie  z grami na Pegasusa. Niestety, będziesz musiał kupić adapter na cartrige do pegasusa, gdyż te z NES'a są trochę inne. Można go kupić za ok 250 zł (konsola) i 50 zł przelotka.

Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz za mniej niż 250 zeta. Konsolkę polecam, jak za te pieniądze to nic lepszego nie znajdziesz. Sam mam tego typu sprzęt już od niemal roku i dalej nie mam zastrzeżeń.

Moim zdaniem tylko klasyk i stary TV. Niestety, ceny Pegasusa w Polsce to jakiś koszmar, szukaj jakiegoś klonu w stylu PolyStation, albo inne Rambo.

Ja osobiście odradzam wynalazki po 50 złotych. Miałem kilka takich gówien i każde się posypało w ciągu kilku tygodni, teraz gram na emulatorze ;]

Za waszą namową kupiłem HYPERKIN RetroN 1 HD, teraz czekam na ten konwerter z Ali. Wykonanie konsolki jest nawet całkiem, ciekawe jak się sprawdza w praniu.

Mogłeś dołożć i kupić wersję z możliwością odpalania gier również ze SNES'a 😉

Ale gratuluję wyboru, świetny sprzęt.

Możesz dać linka do tego konwertera, a jak doszedł to podzielić się jak działa ? Też planuję takiego retronka, carty na pegasusa nie są drogie w kolekcjonowaniu.

Moim zdaniem najlepiej załatwić sobie Pegasusa, bądź innego klona i do tego zwykły 14" TV. Magii tamtych lat nie wrócimy, ale te gry najlepiej wyglądają na kineskopach i tam powinny zostać.

Niestety nie każdy ma miejsce w domu, by tyle klamotów przechowywać. Dla mnie nawet taki RetroN zająłby za dużo miejsca. Rozumiem, że nostalgia ale "objętościowo" trzymać tyle kartridży w małym mieszkaniu to masakra:]

Dlatego ja polecę Ambernic RG35XX. Mieści się w kieszeni i daje sobie doskonale radę do emulacji prostych konsolek.

Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.