DDR4 2400mhz CL16 8gb crucial ballistix sport – nie ma dziada odsprzedam taniej

Forum Dyskusja ogólna Windows DDR4 2400mhz CL16 8gb crucial ballistix sport – nie ma dziada odsprzedam taniej

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Anonim 19 czerwca 2018 o 21:17.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy

Anonim
    • 112 postów.

taka kosc sprzedaje nowa miedzy chyba 390-430zl. Uzywana identycznie gdyz popyt jest olbrzymi na ddr4  a na rynku wtornym nie ma.

Mam to w dupie i poniewaz to jest najlepsze swiatowe forum internetowe oddam za 320zl + przesylka/ lub osobiscie w centralnej Polsce (info mail)

szykuje sie do sprzedania gtx1060 3gb -MSIa oczywiscie jakiegos OC1 – uprzedzam watpliwosci bios karty zmieniony na odpowiedni. Karta w teh chwili bez OC (nigdy nie potraktowana jakimis ryzykonymi historiami zmniejszajacymi zywotnosc. kupiona styczen. pudlo. Takze jesli chodzi o komentarze ze to najgorszy model gtx1060 to prawda jesli jest na fabrycznym biosie. Ta karta przez pierwsze 3 mieisiace powodowala moje mysli samobojcze, zadze mordu, obsesyjna masturbacje i ok 70 maili do sklepu lacznie ze streami liczydlami i innymi.  Jednak swidomosc iz gtx1050 byl juz mi znany i bylem zadowolony ze skoku miedzy 9 a x, wiedzialem przeciez ze to jest ta sama kurwa karta co inne gtx1060 a jedyna roznica jest chlodzenie i bios. Takze wszystkie problemy rozwiazalem. jak ktos chce tez taniej niz rynek sprzedam. mozemy zoorganizowac jakis rodzaj zaagwarantowania Wam ze w razie problemu nie zostaniecie wydymani. (radiatort i wentylatory nigdy nie zdjete- plomby na miejscu, choc kusza!!!!!! ) 🙂 piszcie jak cos [email protected]

Ram sprzedaje bo przy chipsecie b250, na plycie proVDH przezucam sie na 4 kosci 4gb. zobacze odrazu jak bedzie wygladala sprawe utrzymania taktowan i dam znac. nie wiecie pewnie ? ja tez 😀

Anonim
    • 112 postów.

sorry zaspalem, 300zl (bez przesylki) dla Was 🙂 ceny mi umknely przez ten tydzien a szkoda bo akurat w przeciagu (grudzien-czerwiec byla stagnacja)

poprawiam sie wiec  popyt na ddr4 byl olbrzymi lecz w ostatnim czasie bardzo spadl na kosci 2400mhz, przepraszam za wprowadzenie w blad – nie celowo. gtx zatem oddam za 600 tutaj (pudlo plomby paier sklepowy numery zgodne) zamierzam zakupic 1060 na gp 104, poki nie ma go tutaj siostra z chin mi przysle. a jesli sie nie daco by bylo precedensem i tak zmuszony jestem zakupic 1060 na gp104 gdyz nie ma dla mnie w moim zasiegu alternatywy. Nie bedzie to proste  bo sklepu na huju stana zeby wymieszac info o 1060kach gp106/gp104

na zasadzie ddr 4 4 cl 14 gb z olx z dzisiaj 🙂 oczywiscie to 4x 4gb ddr3 🙂

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.