Sprawdzamy kto dobierał się do naszego telefonu

Dziś zaprezentuję Wam w jaki sposób wymusić na naszym smartphonie z androidem wykonanie selfie każdej osoby, która nieumiejętnie odblokuje nasz telefon. Załóżmy następującą sytuację – siedzimy sobie z kolegami w barze, lekko podpici więc zaczyna nas “cisnąć”. Migiem udajemy się do toalety zapominając o naszym telefonie leżącym na stole. Wiadomo, że większość z nas trzyma na swoim aparacie wiele prywatnych zdjęć. W tym poradniku właśnie zajmiemy się takimi delikwentami którzy korzystając z chwili nieuwagi właściciela telefonu próbują dobrać się do jego zawartości.

Całą tą “magiczną sztuczkę” robi dla nas aplikacja Third Eye, zatem pobieramy ją ze sklepu Google Play na nasz telefon.

unnamed Sprawdzamy kto dobierał się do naszego telefonuApka posiada kilka opcji konfiguracyjnych, te podstawowe widoczne są na głównym ekranie zaraz po uruchomieniu:
third eye first screen Sprawdzamy kto dobierał się do naszego telefonuPrzełącznik (1) służy do uruchomienia monitoringu. W pozycji (2) ustalamy, po ilu nieudanych próbach odblokowania telefonu apka wykona zdjęcie facjaty nieszczęśnika. Po kliknięciu na trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu przechodzimy do ustawień (Settings)

Screenshot 2016 05 16 14 37 56 Sprawdzamy kto dobierał się do naszego telefonu

W Photos Storage Location (1) ustalamy ścieżkę zapisu “samojebek”, opcja (2) pozwala ukryć zdjęcia wykonywane przez Third Eye w galerii telefonu co jest bardzo przydatne. Ostatnia (3) dostępna opcja w tym programie pozwala na ukrycie powiadomień o logowaniu po odblokowaniu telefonu (zalecam wyłączyć tę funkcję).

Gdy osoba niepowołana spróbuje odblokować nasz telefon, aplikacja powiadomi nas o tym stosownym komunikatem:

third eye warning Sprawdzamy kto dobierał się do naszego telefonuUruchamiamy zatem apkę, przechodzimy do zakładki Photo Log i oglądamy facjaty nieszczęśników 😉

Uwaga !

Third Eye nie da się odinstalować w konwencjonalny sposób, aby to zrobić klikamy w trzy kropki w prawym górnym rogu aplikacji i wybieramy Uninstall:

third eye uninstall Sprawdzamy kto dobierał się do naszego telefonuPonadto zauważyłem, że robienie zdjęć działa jedynie na wszystkie standardowe metody odblokowania telefonu. Mój Lg V10 wyposażony w czytnik linii papilarnych nie robi “samojebek” podczas nieudanej próby odblokowania telefonu właśnie tą metodą.

 

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subksrybuj  
Powiadom o