Wiedźmin III – Szybkie levelowanie (poradnik)

Skupmy się nad szybkim levelowaniu Geralta – osobiście po przejściu gry zabrakło mi dwóch poziomów doświadczenia wymaganych do trofeum ‘Munchkin‘ i nie miałem szczególnej ochoty na wykonywanie zaległych zadań z niskich poziomów.Podany przeze mnie przykład gwarantuje ok. 2000 punktów doświadczenia zdobywanych w czasie poniżej 8 minut.

Najlepszym miejscem na dobicie swojej postaci jest lokalizacja z ukrytym skarbem znajdująca się pomiędzy Osadą Regdill a Cmentarzyskiem wielorybów w Skellige.

Wyspy Skellige 2 1024x576 Wiedźmin III   Szybkie levelowanie (poradnik)

Znajdują się tam ruiny, w których napotkamy się na cyklopa (30 poziomu).

Wyspy Skellige 1 300x169 Wiedźmin III   Szybkie levelowanie (poradnik)

Cyklopi w tej grze to tylko pozornie trudni przeciwnicy -w razie problemów użyjcie petardy Czarcia Purchawa” bądź broń z runami na krwawienie (Kamień runiczny Dziewanna). Jeżeli zdobyliście już osiągnięcie Wiedźmin na szlaku proponuję zrobić tak jak ja – zmniejszyć poziom trudności na najłatwiejszy i błyskawicznie dogrindować brakujące doświadczenie – w jaki sposób ? już wyjaśniam.

W grze występują miejsca które respawnują przeciwników po medytacji – jedną z nich są właśnie te ruiny. Zatem wszystko co musimy zrobić to ubić tego przerośniętego minionka, medytować a następnie powtórzyć rzeź.

Poniżej film zgrany z mojej czarnulki jako dowód, że metoda działa 😉

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen 3.7 / 5. Liczba głosów: 6

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subksrybuj  
Powiadom o