lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Mieliście pegasusa ?

Tak się zastanawiam, ilu z was miało pegasusa, bądź jego klona. Osobiście sam zbierałem pieniążki na swojego pegaza. Pamiętam jak robiłem przewały w sklepach sprzedając butelki które chwilę wcześniej... yumałem z magazynu znajdującego się zewnątrz sklepu 😈

W ciągu 3 miesięcy odłożyłem te 1,8 miliona na świeżutkiego pegaza od Bobmark, oj działo się mrgreen Forum

Szkoda tylko, że jakość padów to była jakaś padaka. Pourywałem kable w ciągu kilku miesięcy, a może nawet szybciej. Niestety "ruskie" zamienniki padów zdychały jeszcze szybciej.

iPOD zareagował na ten post.
iPOD

Kupiłem pegasusa z czystej ciekawości, bo miałem już PSX. W tamtych czasach z neostradą pod strzechą nie mogłem pozwolić sobie na pobieranie gier. Pegazusa miał co 3 dzieciak na osiedlu, więc łatwo było zdobyć na to nowe gry.

Kabson zareagował na ten post.
Kabson

Ja pamiętam, że miałem jakąś kopię kopi. Nawet nie pamiętam jak się nazywała. Była cała czarna i bardziej przypominała segę mastersystem.

Ja na komunię dostałem tego pierwszego od Bombark. Ile to dawało frajdy 😉

Tak sobie piszę po internetach...

Ja miałem pegasusa, jednak wyglądał na taką bardziej kanciastą wersję. Był szaro-czerwony i miał wbudowane gry.

Grałem do czasu, aż spłonął mi zasilacz 😀

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej