GryPobieralnia

Duke Nukem Forever 2001 bulid

Blog  3 Duke Nukem Forever 2001 bulid

Pierwszy zwiastun Duke Nukem Forever pokazał światu, jak mają wyglądać nowe przygody księcia. W porównaniu do wciąż świetnego Duke Nukem 3D gra miała oferować więcej strzelania, więcej wybuchowych atrakcji, oraz więcej Duke’a w Duke’u.

Trailer Duke Nukem Forever 2001

Niestety wszyscy wiemy jak to wszystko się skończyło te dwadzieścia lat temu. Co prawda gry z napakowanym testosteronem bohaterem od czasu do czasu się pojawiały i zazwyczaj były całkiem dobre, jednak na Duke Nukem Forever kazano nam czekać aż 14 lat. 

Nie będę się rozwodził jak księciu wyszło na zdrowie te skakanie po silnikach gier i zmiany wydawców. Moim zdaniem Duke Nukem Forever z 2011 roku nie był kiepskim tytułem, jednak z całą pewnością nie była grą na którą warto było czekać tyle czasu.

Z pewnością już wiecie, że nie tak dawno ktoś zapędził się na sam kraniec internetów, w miejsce w którym z pewnością znajdują się nasze zdjęcia z portalu nasza klasa, oraz numery GG i… wygrzebał kod źródłowy gry Duke Nukem Forever z 2001. A tak dokładniej część kodu wczesnej wersji gry, coś w stylu pre-alpha której nigdy nikt nie powinien widzieć.

Jak możecie zgadnąć ktoś bardziej ogarnięty od nas wrzucił kod w kompilator i podzielił się w sieci wczesnym bulidem gry Duke Nukem Forever.

Galeria Duke Nukem Forever 2001

 
No dobrze, a jak w to się gra ?

Tak jak wspomniałem, jest to wczesny bulid z którego możemy poznać mechaniki które miały być zawarte w planowanej, pełnej wersji gry. Strzelania jest tutaj jak na lekarstwo a jedynie co możemy zrobić to pozwiedzać nie do końca ukończone lokacje. Te wszystkie atrakcje będziemy odkrywać w towarzystwie wszędobylskich bugów i gliczy, których jest tutaj naprawdę wiele.

Jednym z ciekawszych elementów DNF2001 jest poziom Hollywood Holocaust znany z pierwszego epizodu Duke Nukem 3D. Ciekawe, czy zakręcona fabuła Duke Nukem Forever miała zawierać elementy podróży w czasie ? Jeżeli tak, to mielibyśmy naprawdę świetny patent, który w tamtych czasach byłby naprawdę nowatorski.

Skąd pobrać Duke Nukem Forever 2001 bulid ?

Tak jak wspomniałem wcześniej kod źródłowy już ktoś skompilował i podzielił się nim w sieci. Najprościej jest skorzystać ze strony Archive.org na której już ktoś tę ciekawostkę zarchiwizował.

Hail to the king, baby !

 

 

Jak bardzo te informacje były dla Ciebie przydatne ?

Kliknij w ikonkę aby ocenić ten wpis:

Średnia ocen / 5. Liczba głosów:

Nikt jeszcze nie ocenił 🙁

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Need For Speed Underground 2 HD Mod

Kabson

Brutal Doom Black Edition HD

Kabson

Konfiguracja Snes9x (emulator SNES)

Kabson

Fallout 76 Ultimist’s High Detailed Map

iPOD

Dash and the Stolen Treasure

Kabson

No Man’s Land

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej