Gry

Duke Nukem Forever 2001 bulid

Pierwszy zwiastun Duke Nukem Forever pokazał światu, jak mają wyglądać nowe przygody księcia. W porównaniu do wciąż świetnego Duke Nukem 3D gra miała oferować więcej strzelania, więcej wybuchowych atrakcji, oraz więcej Duke’a w Duke’u.

Trailer Duke Nukem Forever 2001

Niestety wszyscy wiemy jak to wszystko się skończyło te dwadzieścia lat temu. Co prawda gry z napakowanym testosteronem bohaterem od czasu do czasu się pojawiały i zazwyczaj były całkiem dobre, jednak na Duke Nukem Forever kazano nam czekać aż 14 lat.

Nie będę się rozwodził jak księciu wyszło na zdrowie te skakanie po silnikach gier i zmiany wydawców. Moim zdaniem Duke Nukem Forever z 2011 roku nie był kiepskim tytułem, jednak z całą pewnością nie była grą na którą warto było czekać tyle czasu.

Z pewnością już wiecie, że nie tak dawno ktoś zapędził się na sam kraniec internetów, w miejsce w którym z pewnością znajdują się nasze zdjęcia z portalu nasza klasa, oraz numery GG i… wygrzebał kod źródłowy gry Duke Nukem Forever z 2001. A tak dokładniej część kodu wczesnej wersji gry, coś w stylu pre-alpha której nigdy nikt nie powinien widzieć.

Jak możecie zgadnąć ktoś bardziej ogarnięty od nas wrzucił kod w kompilator i podzielił się w sieci wczesnym bulidem gry Duke Nukem Forever.

Galeria Duke Nukem Forever 2001

No dobrze, a jak w to się gra ?

Tak jak wspomniałem, jest to wczesny bulid z którego możemy poznać mechaniki które miały być zawarte w planowanej, pełnej wersji gry. Strzelania jest tutaj jak na lekarstwo a jedynie co możemy zrobić to pozwiedzać nie do końca ukończone lokacje. Te wszystkie atrakcje będziemy odkrywać w towarzystwie wszędobylskich bugów i gliczy, których jest tutaj naprawdę wiele.

Jednym z ciekawszych elementów DNF2001 jest poziom Hollywood Holocaust znany z pierwszego epizodu Duke Nukem 3D. Ciekawe, czy zakręcona fabuła Duke Nukem Forever miała zawierać elementy podróży w czasie ? Jeżeli tak, to mielibyśmy naprawdę świetny patent, który w tamtych czasach byłby naprawdę nowatorski.

Skąd pobrać Duke Nukem Forever 2001 bulid ?

Tak jak wspomniałem wcześniej kod źródłowy już ktoś skompilował i podzielił się nim w sieci. Najprościej jest skorzystać ze strony Archive.org na której już ktoś tę ciekawostkę zarchiwizował.

Hail to the king, baby !

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.5 / 5. Głosów: 2

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Blade of Agony

Kabson

160 dźwięków powiadomień od The Interactivist

Kabson

Wild Penguins

Kabson

chicken HD

Kabson

Quake II XP

Kabson

Need For Speed Underground 2 HD Mod

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.