PobieralniaGry

Brutal Minecraft Eternal

Blog kopia 1

Brutal Minecraft Eternal jest kolejną modyfikacją (a właściwie totalną konwersją) gry DOOM na silniku GZDoom. Tym razem jak wskazuje tytuł, ktoś połączył klasycznego FPS’a z Minecraft, którego raczej nikomu nie muszę przedstawiać.

Konwersja robi naprawdę spore wrażenie. Cały świat przedstawiony jest w stylu Minecraft, z gry zniknęły wszystkie sprite na rzecz obiektów 3D. Zapomnijcie o płaskich przeciwnikach, przedmiotach itd. W grze dostępnych jest aż 25 różnych rodzajów broni. Od zwykłego pistoletu, przez strzelby a na wielkokalibrowych “zabawkach” kończąc.

Przeciwnicy również są żywcem wyciągnięci z klockowej gry. To co zwraca od razy uwagę to fakt, że mobki “nauczyły” się kombinować i czasami potrafią nas zaskoczyć. W grze dostępnych jest aż dziewięć poziomów, na których będziemy je wybijać. A możecie mi wierzyć na słowo, nie będzie to łatwe zadanie.

Brutal Minecraft Eternal – Galeria:


Muszę przyznać, że nie jestem wielkim fanem gry Minecraft (jestem do niego po prostu za stary…), ale z chęcią ograłem Brutal Minecraft Eternal. Ta konwersja zmienia naprawdę dużo w silniku, który przez udostępniane na tym blogu modyfikacje zaczął mnie po prostu nudzić.

A tu taka niespodzianka 😉

Jak dla mnie ta konwersja ma jedynie dwie wady. Po pierwsze, opcje ma w języku (z)dradzieckim, a po drugie… słowo “brutal” w nazwie zupełnie nie odzwierciedla przemocy w tej grze, która jest jakaś taka niedorzeczna…

Skąd pobrać Brutal Minecraft Eternal ?

Brutal Minecraft Eternal jest modem standalone (nie wymaga od nas grzebania w plikach, pobierania innych programów etc.) Wszystko co musicie zrobić to pobrać grę, wypakować archiwum i uruchomić z pliku A_PLAY_BRUTAL_MINECRAFT_High_Graphics.bat.

Jeżeli gra będzie lagować, możecie ją uruchomić w nieco “wykastrowanej” z grafiki wersji uruchamiając A_PLAY_BRUTAL_MINECRAFT_Normal_Graphics.bat. W archiwum dostępny jest jeszcze jeden tryb graficzny, jednak moim zdaniem dorzucony na siłę. Nasze sprzęty bez problemu odpalają Brutal Minecraft Eternal na najwyższych ustawieniach nawet na zintegrowanej grafice.

Grę możemy pobrać ze strony moddb.com (796 MB).

Dziękuję za uwagę.

Zostaw tutaj coś po sobie !

Kliknij na ikonkę aby ocenić ten wpis. W ten sposób motywujesz nas do dalszej pracy. Pozostawienie po sobie komentarza to też dobry pomysł 😉

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 3

Jeszcze nikt nie ocenił ;-(

Możesz również mnie wspomóc w rozwijaniu mojej pasji i tego bloga.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:

Minecraft Dungeons: Trainer +12 v1.0-v1.11.1.0 [FLING]

Kabson

9 modyfikacji gry DOOM w które warto zagrać.

Kabson

Blade of Agony

Kabson

Elementalism

Kabson

Gramy w DOOM’a na Androidzie !

Kabson

Minestein 3D

Kabson

Zostaw komentarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://variatkowo.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików cookies. Ok, rozumiem Czytaj więcej