Gry

Brutal Minecraft Eternal

Brutal Minecraft Eternal jest kolejną modyfikacją (a właściwie totalną konwersją) gry DOOM na silniku GZDoom. Tym razem jak wskazuje tytuł, ktoś połączył klasycznego FPS’a z Minecraft, którego raczej nikomu nie muszę przedstawiać.

Konwersja robi naprawdę spore wrażenie. Cały świat przedstawiony jest w stylu Minecraft, z gry zniknęły wszystkie sprite na rzecz obiektów 3D. Zapomnijcie o płaskich przeciwnikach, przedmiotach itd. W grze dostępnych jest aż 25 różnych rodzajów broni. Od zwykłego pistoletu, przez strzelby a na wielkokalibrowych “zabawkach” kończąc.

Przeciwnicy również są żywcem wyciągnięci z klockowej gry. To co zwraca od razy uwagę to fakt, że mobki “nauczyły” się kombinować i czasami potrafią nas zaskoczyć. W grze dostępnych jest aż dziewięć poziomów, na których będziemy je wybijać. A możecie mi wierzyć na słowo, nie będzie to łatwe zadanie.

Brutal Minecraft Eternal – Galeria:


Muszę przyznać, że nie jestem wielkim fanem gry Minecraft (jestem do niego po prostu za stary…), ale z chęcią ograłem Brutal Minecraft Eternal. Ta konwersja zmienia naprawdę dużo w silniku, który przez udostępniane na tym blogu modyfikacje zaczął mnie po prostu nudzić.

A tu taka niespodzianka 😉

Jak dla mnie ta konwersja ma jedynie dwie wady. Po pierwsze, opcje ma w języku (z)dradzieckim, a po drugie… słowo “brutal” w nazwie zupełnie nie odzwierciedla przemocy w tej grze, która jest jakaś taka niedorzeczna…

Skąd pobrać Brutal Minecraft Eternal ?

Brutal Minecraft Eternal jest modem standalone (nie wymaga od nas grzebania w plikach, pobierania innych programów etc.) Wszystko co musicie zrobić to pobrać grę, wypakować archiwum i uruchomić z pliku A_PLAY_BRUTAL_MINECRAFT_High_Graphics.bat.

Jeżeli gra będzie lagować, możecie ją uruchomić w nieco “wykastrowanej” z grafiki wersji uruchamiając A_PLAY_BRUTAL_MINECRAFT_Normal_Graphics.bat. W archiwum dostępny jest jeszcze jeden tryb graficzny, jednak moim zdaniem dorzucony na siłę. Nasze sprzęty bez problemu odpalają Brutal Minecraft Eternal na najwyższych ustawieniach nawet na zintegrowanej grafice.

Grę możemy pobrać ze strony moddb.com (796 MB).

Dziękuję za uwagę.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.3 / 5. Głosów: 3

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Return To Red Planet

iPOD

Eric Harris Doom WAD’s

Kabson

Minestein 3D

Kabson

Blade of Agony

Kabson

Stray Doom

Kabson

Brutal Doom Black Edition HD

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.