Gry

A Tribute To Donkey Kong Country

Gra Donkey Kong Country zadebiutowała na konsoli Super Nintendo (SNES) w 1994 roku. Ta sympatyczna platformówka zaskarbiła sobie rzesze fanów nic więc dziwnego, że jeden z nich a mianowicie IgorF wykonał całkiem udany remaster tej gry. 

Gra została wykonana na silniku Unreal Engine i zawiera 8 pierwszych etapów tej klasycznej platformówki.

Jak to w tego typu grach bywa naszym zadaniem jest parcie w prawą stronę ekranu i unikanie przeciwników. Po drodze do celu zbieramy banany i inne “duperszawnce”

Gra jest całkiem ładnie wykonana, grafika jest dopracowana a w tle przygrywa nam sympatyczna muzyczka. Niestety jak na dzisiejsze standardy, gra jest niezwykle trudna i już nawet przejście pierwszego etapu może przysporzyć trochę problemów. No cóż, witamy w przeszłości gdy gry były trudne i wymagały odpowiedniego zapoznania się z tytułem, zanim zaczynaliśmy w nim “wymiatać” 

Niestety jest wiele elementów do których można się przyczepić. Jedną z nich jest sterowanie. Jak na platformówkę jest jakieś takie mało precyzyjne i czasami ciężko jest wymierzyć skok. 

Boli również fakt, że ta gra jest nieukończona, brakuje w niej kilku istotnych elementów rozgrywki (np. słynne rzucanie beczkami, ukryte etapy itd.). Kolejnym istotnym mankamentem jest fakt, że etapy nie są odwzorowane w stosunku 1:1 z oryginałem z 1994 roku.

Czasami też również zdarzy się jakiś bug, coś się nie wyświetli ale jak to mówią: darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby 😉

Gameplay:

Dla osób które chciałyby sobie przypomnieć ten tytuł polecam odwiedzić tę stronę by pograć w oryginał w przeglądarce, ewentualnie skorzystać z naszego poradnika i skonfigurować sobie emulator Snes9x aby pograć w ten oraz inne hity z tej kultowej konsoli.

 


Download (728MB)

 

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 3.7 / 5. Głosów: 3

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Spyro the dragon: Artisans Revisited – Christmas Special

iPOD

Final Fight and Cadillacs and Dinosaurs

Kabson

Fallout 4 Horizon

iPOD

Rozpoczęcie prac nad CrimeDBOT v 0.3

Kabson

The Plan

Kabson

Jelly Mario Bros

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.