Gry

Bad Flesh

Bad Flesh to niezwykle niepokojąca gra wykonana w naprawdę niskiej rozdzielczości, w której naszym zadaniem jest bycie kanibalem jedząc dobre mięso i unikając zjedzenia “złego” mięsa.

Tytuł został stworzona na Low Rez Jam 2023 z rozdzielczością zaledwie 64×64 pikseli, Bad Flesh to bardzo dziwna gra horrorowa trwająca zaledwie pięć minut, w której uczestniczysz w kanibalizmie. Prezentowane są Ci zakażone ciała, a Twoim zadaniem jest wybieranie zdrowych części, które możesz zjeść.

W miarę jak gra się rozwija, ciała stają się coraz bardziej zdeformowane, a rzeczy stają się znacznie dziwniejsze. Początkowo może wydawać się, że rozróżnienie między dobrym a złym mięsem jest stosunkowo proste, ale im dalej w grze, tym trudniej jest dokładnie określić, która część jest bezpieczna do spożycia. Rany, infekcje i nieprawidłowości anatomiczne zaczynają przewijać się na ekranie, co sprawia, że decyzje stają się coraz bardziej niepewne i przerażające.

Rzeczywista rozgrywka w Bad Flesh jest dość prosta, ale to właśnie dzięki swojej prostocie i minimalizmowi tworzy niesamowitą atmosferę. Pomimo ograniczonej rozdzielczości, styl graficzny dostarcza wystarczająco dużo detali, aby wciągnąć nas w świat gry i naprawdę wprawić w przerażenie.

To, co wyróżnia Bad Flesh, to jego zdolność do budowania napięcia i niepokoju, wykorzystując ograniczone środki techniczne. Dźwięki, muzyka i efekty wizualne są tak zaprojektowane, że doskonale komponują się z tematem gry, tworząc niezwykle sugestywną atmosferę.

Galeria: Bad Flesh

Chociaż temat gry, którym jest kanibalizm, może być niezwykle kontrowersyjny i odrażający, to Bad Flesh wydaje się eksplorować go w sposób, który pobudza wyobraźnię i stawia przed graczem trudne moralne pytania. Gra może być niepokojąca, ale jednocześnie jest wyjątkowo przemyślana i angażująca. Tak więc, mimo że tematyka jest odrażająca, sama gra jest niezwykle udana i zapadająca w pamięć.

Tytuł polecam do zobaczenia w trakcie przerwy na papierosa 😉

Można go pobrać za darmo odwiedzając ten link.

Pozostaw coś po sobie - oceń ten post ! Zmotywujesz mnie tym do dalszej pracy.

Kliknij w gwiazdkę, by go ocenić !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu.

Może cię zainteresować:

Burning Thirst

Kabson

GTA1 & GTA2

Kabson

Super Mario Bros. In First Person

Kabson

Gramy w Rise of the Triad: Dark War na Ps Vita !

Kabson

Final Fight and Cadillacs and Dinosaurs

Kabson

Dark Ocean

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.