Gry

Biohazard 2

Resident Evil 2 zostało wydane w 1998 roku na konsolę PlayStation. Jednym z głównych atutów gry była intrygująca fabuła, która skoncentrowana była wokół epidemii zombie w fikcyjnym mieście Raccoon City. Gracz mógł eksplorować zainfekowane obszary, odkrywać tajemnicze laboratoria i stawiać czoło przerażającym stworzeniom.

Autor tego fanowskiego remaku Resident Evil 2 zdecydował się wprowadzić nowy element rozgrywki, jakim jest tryb pierwszej osoby (FPP). Dzięki temu zmienionemu punktowi widzenia gra nabiera nowego wymiaru, bardziej skupiając się na aspektach strzelania.

Gra oferuje naprawdę klimatyczną, utrzymaną w stylu retro grafikę, która celowo jest rozpiskselowna, nadając światu gry niepowtarzalny klimat. Ten wybór estetyczny nie tylko dodaje uroku, ale także doskonale współgra z atmosferą grozy i napięcia, typową dla serii Resident Evil. Dzięki temu, nawet w swojej niedoskonałości, grafika dodaje głębi i autentyczności światu gry, sprawiając, że na pierwszy rzut oka możemy określić ten tytuł jak jedną z pełnoprawnych produkcji od Capcom.

Warto pobrać tę wersję demonstracyjną aby sprawdzić, jak autor interpretuje drugą część Resident Evil. Jednakże nie daję wam gwarancji. że autor projektu kiedykolwiek go ukończy. 

Galeria: Biohazard 2

Nie chcę malować czarnego obrazu, ale istnieje realne ryzyko, że wraz z rosnącą popularnością tego projektu, prawnicy firmy-matki mogą podjąć kroki prawne w celu jego zamknięcia. Jednakże, mam nadzieję, że tak się nie stanie, ponieważ jestem ogromnym fanem takich fanowskich reinterpretacji Resident Evil.

Grę możecie pobrać zupełnie za darmo stąd, bądź skorzystać z naszego mirrorka na forum.

Dziękuję za uwagę i życzę miłego grania !

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Dead Space Demake

Kabson

Mortal Kombat vs Street Fighter

Kabson

Duck Doom Deluxe

Kabson

Trenchpunk

Kabson

World’s Biggest PAC-MAN

Kabson

TemplarGFX’s ACM Overhaul

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.