Gry

Bloodborne PSX

Jako gracze, z pewnością zetknęliście się z tytułem Bloodborne. Ten wydany w 2015 arcytrudny hit od From Software urzekał mrocznym, naprawdę ciężkim klimatem oraz doskonałym wykonaniem Yharnam, które przyszło nam eksplorować. Gra jest wściekłe trudna, zaś z każdym kolejnym podejściem staje się jeszcze bardziej wymagająca. Ale czego innego można by było oczekiwać od twórców serii Souls ?
Niestety Bloodborne zakończyła swój żywot na pierwszej części oraz całkiem dobrym DLC, ale od czego mamy domorosłych programistów ?
Bloodborne PSX jak sama nazwa wskazuje, jest fanowską wizją tego jak ta gra mogłaby wyglądać, gdyby została wydana na pierwszą konsolę PlayStation, czyli “szaraczka” jak to popularnie mówiliśmy na blokach te dwadzieścia (!) lat temu.

Galeria Bloodborne PSX

Grafika jak widzicie została znacznie zubożona. Graficznie przypomina mi świetne tytuły z szaraczka, takie jak Nightmare Creatures, Silent Hill czy też mniej znane Deathtrap Dungeon. Udźwiękowienie gry wiernie odwzorowuje to, co słyszeliśmy na konsolach, więc oprócz jęków i okrzyków potępionych niewiele więcej tutaj usłyszymy.

Sterowanie w grze o ile nie mamy pada może napsuć nam trochę krwi. Granie na klawiaturze jest mało intuicyjne, jednak tego stanu rzeczy można było spodziewać się po tytule domyślnie obsługującym wygodnego pada z konsoli PlayStation 4.

Niestety nie jest to pełny demake. Co prawda część miasta Yharnam odwzorowana jest idealnie tak samo jak spotykani na naszej drodze wrogowie, jednak przejście tytułu nie zajmie nam więcej niż dwadzieścia minut. Przy tych kilkudziesięciu godzinach spędzonych przy platynowaniu Bloodborne na PS4 to strasznie mało i chciałoby się więcej, jednak z ciekawości warto sprawdzić jak ta gra wyglądałaby na PSX. Wyśrubowany poziom trudności oryginalnej gry również gdzieś uleciał, przeciwnicy są bardziej przewidywalni i szybko z nimi się rozprawimy.

Tak na marginesie, skoro już mamy w pełni grywalne demake Bloodborne to mam cichą nadzieję, że wcześniej czy później ktoś wykona grywalny demake Last of Us. Nieważne której części ;]

Grę możecie pobrać zupełnie za darmo odwiedzając ten link.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4 / 5. Głosów: 2

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

TAGAP 2

Kabson

Aktywatory Windows (lista)

Kabson

Serious Sam 4: Trainer +15 v1.0-v1.01 [FLING]

Kabson

HULK Mod

Kabson

GTA IV Poland: Warsaw

Kabson

Trofea i osiągnięcia: War Mongrels

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.