Gry

Dead Space Demake

Dead Space Demake to wspaniała gra stworzona przez fanów, która przenosi klasyczną, znaną nam przygodę Isaaca do świata konsoli PlayStation 1. Gra jest krótka, przejście całego tytułu zajmie nam nie więcej niż 25 minut, ale autorom udało się w niej bezbłędnie odwzorować rozgrywkę i klimat oryginalnej gry Dead Space wydanej w 2008 roku.

Gracz wciela się w postać Isaaca, który próbuje przywrócić działanie systemu tramwajowego, jednocześnie walcząc z niebezpiecznymi nekromorfami. W nierównej walce będziemy wykorzystać słynny plazmowy palnik i umiejętność stazji (nie wiem jak to się pisze po naszemu ;p). Niestety dla zapaleńców, demake to tylko początek historii znanej z oryginału, jednak jest wykonany tak dobrze, że warto się z nim zapoznać.

Sterowanie w grze nie odbiega znacznie od swojej “dorosłej” wersji. Moim zdaniem szkoda, że autorzy tego dzieła wyrzucili z gry niektóre elementy z oryginalnej gry, takie jak np. “foot stomp”, czyli dobicie oponenta za pomocą buta, czy też nie dodano większej ilości pukawek do wypróbowania. Być może kiedyś autorzy zachęceni popularnością nich dzieła uraczą nas pełna wersją, chociaż z tym może być trudno, gdyż z pewnością takie dzieło będzie łamać stos praw autorskich.

Galeria: Dead Space Demake

Pomimo tych wad Dead Space Demake w pełni oddaje napięcie i atmosferę oryginału, pozwalając graczom na pełne zanurzenie się w świecie rozczłonkowywania nekromorfów, tym razem w zubożonej graficznie wersji.

Podsumowując Dead Space Demake to świetny tytuł, który warto pobrać i zobaczyć jak wyglądałaby ta gra na konsoli wydanej prawie trzydzieści lat temu. Osobiście chciałbym zobaczyć więcej tego typu projektów, gdyż temat demake jest niezwykle popularny i wciąż rozwija swój potencjał.

Grę możecie pobrać kompletnie za darmo odwiedzając tę stronę.

Ja bawiłem się przy niej świetnie. Życzę miłego grania !

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 5 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

15 Najciekawszych strojów dla UNP Body

Kabson

Fallout 4 Age of Airships

iPOD

Duty Calls

Kabson

CrimeDBot – Info z placu boju cz.6 ;-)

Kabson

Nitronic Rush

Kabson

A Tribute To Donkey Kong Country

iPOD

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.