Gry

Faith 64

W przeddzień 21 września 1986 roku, w domu rodziny Martina odbył się egzorcyzmy które jak bywa, wymknęły się spod kontroli jak wydatki obecnego rządu na kolejne plusy. Dokładnie rok po tych krwawych wydarzeniach jedyny ocalały ksiądz wraca do posiadłości, aby zakończyć swoją robotę…

FAITH 64 to stworzony przez fanów remake gry FAITH który przeniósł grafikę stylizowaną na grę spod stareńkiego MS-DOS’a na coś, co śmiało mogłoby zostać wydane ne Nintendo 64.

W grze możecie się spodziewać prostej, trójwymiarowej grafiki, topornego sterowania oraz naprawdę tragicznie wykonanych dialogów. Te dialogi, ze względu na dążenie do utrzymania klimatu retro, zostały nagrane na prawdopodobnie najprostszym syntezatorze mowy, jaki autor mógł znaleźć. To wszystko sprawia, że FAITH 64 to gra specyficzna i nie każdemu przypadnie do gustu. W pewnych fragmentach twórcy gry wyraźnie inspirowali się klasycznym tytułem “Alone in the Dark”, co szczególnie widać w sposobie rozmieszczenia i obsługi kamery.

W grze zaimplementowano chyba wszystko, co możecie znaleźć w FAITH: The Unholy Trinity dlatego też, jeśli jesteście fanem tej retro gry powinniście sięgnąć po FAITH 64. Z pewnością się nie zawiedziecie.

Galeria: Faith 64

Grę możecie pobrać zupełnie za darmo odwiedzając tę stronę, ewentualnie skorzystać z naszego mirrorka na forum.

Dziękuję za uwagę i życzę miłego grania !

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4 / 5. Głosów: 3

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Pobieramy filmy z Youtube na smartfona z Androidem

Kabson

Pixel Crisis

Kabson

CrimeDBot – Bot do gry Crime District

Kabson

Need For Speed Underground 2 HD Mod

Kabson

PC Building Simulator: Trainer +6 v1.11 [FLING]

Kabson

Ballman Planets

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.