Gry

Fallout 2 Remake 3D

Fallout 2 to legendarna gra RPG stworzona przez Black Isle Studios i wydana przez Interplay w 1998 roku. Jako bezpośrednia kontynuacja przełomowego “Fallout”, gra rozwija historię w postapokaliptycznym świecie, dostarczając graczom jeszcze bardziej rozbudowaną i fascynującą przygodę.

Fallout 2 do dziś cieszy się ogromną popularnością, przyciągając liczne grono oddanych fanów. Gra, mimo upływu lat, wciąż żyje dzięki zaangażowaniu społeczności, która nie tylko gra w ten klasyczny tytuł, ale także tworzy nową zawartość.

W tym wpisie chciałbym podzielić się z wami fascynującą fanowską produkcją, która odpowiada na intrygujące pytanie: co by było, gdyby Fallout 2 wyszedł w 3D? To niezwykłe przedsięwzięcie, za którym stoi grupa oddanych fanów, pokazuje, jak wyglądałaby ta klasyczna gra RPG w pełnym trójwymiarze.

Projekt ten, znany jako Fallout 2 Remastered 3D, przenosi nas z izometrycznego widoku do świata trójwymiarowego, zachowując jednocześnie oryginalny klimat i fabułę gry.

Galeria: Fallout 2 Remake 3D

To, co najbardziej podoba mi się w tym tytule, to staranność w zachowaniu staroszkolnej grafiki. Twórca projektu Fallout 2 Remake 3D zdołał przenieść ducha oryginalnej gry do trójwymiarowego świata, jednocześnie zachowując jej charakterystyczny styl graficzny.

Choć projekt ten jest nieoficjalny i nie posiada wsparcia ze strony oryginalnych twórców, pokazuje, jak ogromny wpływ miała i nadal ma gra Fallout 2 na fanów. Grę pobierzecie kompletnie za darmo odwiedzając tę stronę.

Niestety, Fallout 2 Remake 3D nie jest jeszcze ukończony, jednak to, co już teraz zaprezentowali autorzy, robi naprawdę niesamowite wrażenie. Miejmy nadzieje, że autor kiedyś skończy ten projekt i oczywiście, właściciele marki Fallout nie przyczepią się o licencję…

Co ciekawe, głównym twórcą tej gry jest nasz rodak Jonasz Osmenda, więc Polacy nie gęsi i swojego Fallout’a mają 🙂

Przypominam, że jakiś czas temu napisałem poradnik, w jaki sposób uruchomić dwie pierwsze części Fallout na Androidzie. Jeżeli jesteś fanem tych gier, z pewnością się tym się zainteresujesz.

Życzę miłego grania !

Pozostaw coś po sobie - oceń ten post ! Zmotywujesz mnie tym do dalszej pracy.

Kliknij w gwiazdkę, by go ocenić !

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu.

Może cię zainteresować:

Evil Dead

Kabson

Pikachu Pokemon follower

Kabson

CrimedBOT v 0.2 wydany !

Kabson

Total War: Rome Remastered +13 Trainer

iPOD

7 Dodatków graficznych, które poprawiają wygląd Skyrim.

Kabson

Pobieramy filmy z Youtube na smartfona z Androidem

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.